Про Академію

Меню

Золота рибка МАУП Катерина Істоміна здобула нові призи

09 Грудня 2014 16:08

8 грудня у Національному спортивному комплексі «Олімпійський» відбулося вшанування чемпіонів, призерів і учасників чемпіонатів світу і Європи, кращих спортсменів-інвалідів та їх тренерів, фізкультурно-спортивного активу міста з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

Цього дня в «Олімпійському» зібралося чимало українських спортсменів, чиї перемоги і рекорди відомі усьому світу, серед них була і студентка Міжрегіональної Академії управління персоналом, українська плавчиня, майстер спорту України міжнародного класу, срібна призерка Літніх Паралімпійських ігор 2012 року,бронзова та дворазова срібна призерка Чемпіонату Європи з плавання 2014 року Катерина Істоміна.

 

Захід розпочала заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, яка зачитала  звернення від Київського міського голови Віталія Кличка : «Шановні спортсмени, тренери та учасники зустрічі. Щиро й сердечно вітаю дружню й спортивну родину, яка гідно представляє нашу державу, місто Київ на Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи. Я уважно стежу за вашими виступами, вболіваю та хвилююсь за кожного з вас, особливо радію кожній здобутій нагороді. Шановні спортсмени! Ваша мужність, самовідданість справі, сила волі є зразком неймовірної боротьбі за першість у спорті та в житті. Ви справжні герої і я пишаюся вами!».

Із вітальним словом виступив заступник директора Департаменту освіти,  науки, молоді та спорту, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олексій Трофімов: «Дорогі спортсмени! Я пройшов тернистий шлях спортсмена і знаю як здобувати медалі.  Я завжди ставив перед собою цілі бути кращим, сильнішим і мужнішим. Однак справжнім прикладом мужності і цілеспрямованості є Ви! Я хочу висловити вам слова вдячності за вашу любов до праці, цілеспрямованість і волю до перемог!».

Катерині Істоміній було вручено цінний приз від Київської міської державної адміністрації. Також цінними призами було нагороджено й присутніх спортсменів.

Протягом свята гості могли насолоджуватися чудовими виступами співаків та танцюристів.  

 

 

 

Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: