Меню

„Золото”, яке додає впевненості

25 Лютого 2008 15:25

Минулих вихідних столичний Палац спорту приймав ХІV Київський міжнародний турнір з вільної боротьби. Спонсором змагань, який присвячений видатним українським борцям, виступила Міжрегіональна Академія управління персоналом.

„Мені приємно бачити на цьому святі наших легенд спорту, які надихають нас новими силами й натхненням, - вітав учасників і глядачів заступник Голови Наглядової Ради МАУП Ростислав Щокін. – Я бажаю вболівальникам щирого задоволення, а спортсменам – справедливого суддівства”.

Не без нагород залишили турнір студенти нашої Академії. Василь Федоришин (вагова категорія 60 кг) переміг усіх суперників. Першим на його шляху став поляк Адам Блок. Українець дуже впевнено розібрався з ним – 6:0 і 5:0. Нічого серйозного не зміг протиставити й росіянин Андрій Неустроєв – 4:1, 3:0. У півфіналі маупівцю довелося мірятися силами із співвітчизником Юрієм Семакіним – 1:0, 4:0. У фіналі нашому студенту протистояв вірменин Мартін Берберян. З ним наш атлет уже боровся три місяці тому на міжнародних змаганнях і переміг. Цього разу сценарій двобою повторився – 2:0, 1:0.

„Вірмени – дуже хитрі борці, їх треба вміти підловити в потрібний момент, - оцінює суперника переможець Василь Федоришин. – Дуже радий, що мені вдалося виграти в рідних стінах. Ця золота нагорода додасть мені впевненості й на чемпіонаті Європи, який мені треба виграти, аби здобути путівку на Олімпійські ігри”.

Ще один наш студент Віктор Кикоть (96 кг) поступився в першій сутичці старшому й більш досвідченому співвітчизнику Ілімдару Саїдову – 0:1, 0:2. З ним маупівець боровся на початку лютого на Кубку України. Тоді Саїдов теж переміг, але за спірних обставин.

Через травми не вийшли на килим Василь Тесьминецький (96 кг) та Ірина Мерлені (48 кг). Наша олімпійська чемпіонка вже другий рік коментує турнір для одного з українських телеканалів. „Найбільш видовищним був фінал у ваговій категорії до 55 кг. Я із захопленням спостерігала, яка ж з українок виборе „золото”. Та найбільшу увагу прикувала, звісно, моя вага. За моєї відсутності перемогла представниця Азербайджану, з якою я хочу зустрітися  і ще раз довести, що я сильніша”, - каже Ірина.

Задоволеним змаганнями залишився президент федерації Ельбрус Тедеєв: „З різних причин перші номери збірної не змогли виступити. Та наші спортсмени гідно боролися за нагороди, і їхній виступ я оцінюю на дев’ять балів з десяти можливих. Дуже гарне враження справив Василь Федоришин, який не припустився практично жодної помилки”.