Про Академію

Меню

Зроби крок у доросле життя – вступай до Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП

08 Лютого 2011 13:14

Випускники  школи  повинні заздалегідь обирати свій професійний шлях. І якщо учень дев’ятого класу готовий зробити крок до самостійного життя, отримати хороші знання, – таку можливість надасть Деснянський економіко-правовий  технікум  при  МАУП.

Технікум створений у 2003 році. Засновниками виступила Деснянська районна у місті Києві рада та Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів). По закінченню Технікуму випускники отримують державні дипломи та дипломи європейського зразка відповідно до міжнародних угод і мають право продовжити навчання з 2 - 3 курсів ВНЗ ІІІ - ІV рівнів акредитації (університети, академії).

Напередодні Дня відкритих дверей, що пройде у всіх навчальних підрозділах МАУП

19 лютого, директор Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП, Відмінник освіти України Ганна Гаврилівна Левадна розповіла про те, як готується технікум зустріти абітурієнтів.

-          Ганно Гаврилівно, чим плануєте зацікавити гостей Дня відкритих дверей?

-          Для молодих людей, що приходять вчитися до технікуму, важливий педагогічний колектив. Наш колектив стабільний, багато викладачів і співробітників працюють з дня заснування технікуму. Зараз маємо сім кандидатів наук, більшість педагогів – викладачі вищої категорії. Перед кожним навчальним роком навчальні програми переглядаються, вдосконалюються, як і навчально-виховний процес, з тим, аби студентам було цікаво вчитися. У технікумі хороша матеріально-технічна база. У нас працюють два комп’ютерні класи, є інтерактивна дошка, кабінети оснащені відеоапаратурою, тобто технічне забезпечення досить хороше, крім того, є власна бібліотека і спортивний зал. Це дозволяє урізноманітнити форми і методи роботи з дітьми. Багато занять ми плануємо на базі музеїв, зокрема Національного музею літератури України, Музею західного і східного мистецтва, більшість занять з астрономії проходять на базі планетарію. Крім того, ми пропонуємо дітям багато навчальних екскурсій, перед екскурсіями вони отримують завдання і звітують про побачене і почуте у вигляді проектів. Це навчання, яке розвиває, мотивує і зацікавлює. На сьогодні в Технікумі навчається 510 студентів. Це не обов’язково кияни. У нас навчаються діти з різних регіонів України. Студенти з інших міст повністю забезпечені гуртожитком – про це подбала Академія.

-          Які вікові категорії Ви приймаєте на навчання?

Ми набираємо студентів після 9-го класу на перший курс. Абітурієнти, що отримали базову загальну середню освіту, проходять вступні випробування з української мови (диктант) та фахових дисциплін (математики або історії України – усно). Результати оцінюються за 12-бальною системою.

Абітурієнти, які мають у свідоцтві оцінки не нижче 8 балів за 9 клас, складають вступні випробування у формі співбесіди з фахової дисципліни.

     Вступ до Технікуму випускників 11 класів – за атестатом про повну загальну середню освіту та сертифікатом ЗНО (кількість балів з кожної з двох дисциплін не нижче 124 балів). Випускники 11-х класів зараховуються до технікуму на другий курс на вакантні місця.

-          Наскільки доступна освіта у Деснянському ЕПТ при МАУП, адже це заклад приватної форми власності?

-          Освіта, яку ми пропонуємо, цілком доступна для широких верств населення. Плата за навчання досить поміркована, 550-600 грн. на місяць. Крім того,  студенти забезпечуються підручниками стовідсотково (це входить в оплату за навчання). Існують знижки в оплаті для дітей-сиріт. Діти-інваліди навчаються коштом Соціального фонду захисту інвалідів.

-          Чи існують у Вас підготовчі курси?

-          Так, у Деснянському ЕПТ працює Підготовче відділення, одна група працює з жовтня, друга група починає заняття з 5 лютого. Діти з задоволенням відвідують наші курси, займаються щосуботи, з ними працюють викладачі технікуму. Для нас це добре, адже на курсах ми готуємо своїх майбутніх студентів.

-          Які переваги Ви бачите в освіті у технікумі у порівнянні, скажімо, зі старшими класами школи? Чи варто змінювати звичну школу на студентське життя у технікумі?

-          Це неможливо навіть порівняти. У технікумі набагато краща підготовка, вищий рівень знань. Крім того, зараз така молодь, яку треба зацікавити, аби вона вчилася, особливо у старших класах. Наші викладачі високої класифікації, вони вміють зацікавити студентів, підтримують високий рівень виконавчої дисципліни. Дисципліна – це обов’язковий чинник. Кожна параЄ пропущена студентом, відпрацьовується в обов"язковосу порядку, адже це знання студента. Контроль з боку викладачів і відповідальність з боку студентів - це дуже важливо.

-          Які досягнення Ваших вихованців у поза навчальному житті?

    - У позанавчальній роботі педколектив пропагує любов до рідного краю: для студентів проводяться екскурсії по історичних місцях України та Києва, творчі конкурси. Чотири роки поспіль студенти займали перші місця в конкурсі “Зірки світового мистецтва”, І місце в конкурсі фоторобіт “Київ очима молодих”, призові місця в предметних олімпіадах. У Технікумі одна з кращих команда КВК. Студенти Технікуму щороку беруть активну участь у благодійних акціях “Створимо свято дітям-сиротам”. Вони готують подарунки, розважальні програми. Особливо хочеться відзначити студента Технікуму Косенка Олексія,  який  створив  групу  волонтерів  і  опікується  дітьми  з інтернату № 14 м. Києва.

-          Ваші вихованці навчаються за напрямками, що відповідають напрямкам навчання в Академії?

Так, групи формуються відразу за спеціальностями: організація виробництва, фінанси і кредит, правознавство, соціальна робота. Хоча перший курс – це єдина програма загальноосвітнього циклу. Фактично, вступивши до Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП, вони обирають майбутній фах і розуміють це. На випускних курсах студенти проходять виробничу практику. Ми заключили договори з різними організаціями і установами, з банками та фірмами, юридичними установами та соціальними службами. Тобто студенти мають можливість спробувати себе у професії, яку обрали, використати набуті знання на практиці. Щороку 70 % студентів-випускників отримують запрошення залишитися працювати за місцем проходження практики. Це висока оцінка роботи нашого колективу. Багать з нах  залишаються працювати за місцем проходження практики і продовжують навчання в Академії та університетах на заочному відділенні. Зараз, наприклад „Приватбанк” забирає 50 осіб на роботу, на підприємство „Росинка” відправляємо майбутніх менеджерів. Серед наших баз практики також Ощадбанк, ПП “Екос”, ДПВО “Київприлад”, ТОВ “Артдизайн”, Головне управління Пенсійного фонду України.

-          Наші студенти показують добрі знання і відповідальність, тож роботодавці ними задоволені і цінують такі кадри.

-          Що б Ви порадили молодим людям, які сьогодні на порозі важливого вибору: залишитися у школі чи продовжити освіту у технікумі?

-          Я б побажала 9-тикласникам задумуватися над тим, що чим раніше вони оберуть собі фах, тим буде краще для них, оскільки у технікумі вони отримають базові знання і потім їм значно легше буде вчитися у навчальних закладах ІІІ та IVрівнів акредитації. Наші випускники – це кращі студенти університетів та академій. Тож запрошуємо на навчання, а для знайомства – завітайте до нас у День відкритих дверей.

 

Наша адреса:
Київ, вул. Закревського, 45-б, сш № 248 (Троєщина)
Тел./факси: (044) 515-61-63, 548-29-46

Київ, пров. Межовий, 7, сш № 93 (Вітряні Гори)
Тел.: (044) 223-45-04

Поділитися посиланням: