Про Академію

Меню

Зустріч-презентація з Лілею Золотоношею у МАУП

20 Квітня 2015 15:54

«Кажуть, що нині не час віршів. Значно необхідніше тверезе осмислення дійсності, інакше наступний день може знову стати днем невиправних помилок. То які вірші ж необхідні нам? – нині потрібне емоційне осмислення сьогодення – в ім’я майбутнього.  Саме такі вірші Лілії Золотоноші»цими словами розпочалася зустріч-презентація з відомою поетесою.

15-го квітня до Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру Академії на творчу зустріч із студентами Економіко-правового технікуму при МАУП завітала українська поетеса Лілія Золотоноша.

 

Лілія Золотоноша – українська поетеса, юрист, журналіст, громадський діяч, лауреата літературної премії ім. Олександра Олеся.

 

«Заради світу існую, заради світу творю» –  саме таку тему зустрічі обрала поетеса, аби поділитися своїми роздумами про життя та запросити студентів у вир поезії. На творчій зустрічі Лілія Золотоноша розповідала про свою поезію, зокрема те, як у своїх творах вона просвітлює серце читача. Сила її поезії у стриманості, а наскрізна тема творчості – п’янке кохання, заради якого героїня її віршів ладна боротися. На зустрічі пролунало чимало пісень на слова Лілії: «Горобина ніч», «Сотня бессонных ночей», «Акація цвіте», «Я не можу без тебе», «Мамо», «Як ми удвох» та інші.

 

На згадку про зустріч працівники бібліотеки подарували Лілії Золотоноші книги видавництва МАУП, а також побажали творчих злетів: «Нехай муза у саду Вашої творчості наснажує душу й серце, струменіє поетичним нектаром і радує нас – читачів!»

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: