Про Академію

Меню

Зустріч студентів Хмельницького інституту МАУП з сучасними Героями – військовослужбовцями ССО ЗСУ

08 Грудня 2023 14:49

У День збройних сил України у студентів Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП відбулась зустріч із військовослужбовцями військової частини, що дислокується у Хмельницькому. Офіцери ССО давали відповіді на питання студентської молоді. Зустріч була дуже цікавою, аналізували питання, які хвилюють всіх, хто живе в умовах війни, хоч і в різних за критичністю ситуаціях. Зокрема, говорили про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим.

В Україні триває повномасштабна війна, розв’язана рф, і багато студентів стали на захист рідної землі й опинилися на передовій військових дій. Студентська спільнота Хмельницького інституту понесли важкі втрати уже в перші дні війни. У березні 2022 року в битві за Київ загинули студенти заочної форми навчання – Казіміров Євген та Карчевський Ігор. Тому студентський волонтерський центр Хмельницького інститут МАУП працює дуже активно і спрямований на допомогу бійцям української армії.

Студенти щиро вітали військових з професійним святом і дякувала за їхню відвагу та мужність. З повагою та любов’ю передали гуманітарну допомогу для наших захисників.

Поділитися посиланням: