Про Академію

Меню

Звання почесного доктора МКА отримав гість з Регіону Курдистан (Ірак)

08 Жовтня 2009 15:45

Днями під час засідання Президії МАУП відбулося вручення диплому почесного доктора Міжнародної Кадрової Академії пану Таха Расулу, партнеру Академії з регіону Курдистан (Ірак), куратору Інституту «Маргарет» (м. Сулейманія). Нагороду вручив Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін.

Найближчим часом, у Курдистані, в місті Сулейманія, а це друге після столиці місто цієї країни, планується створення центру відкритої освіти МАУП на базі компьютерно-лінгвістичної школи Інституту «Маргарет», яка нещодавно пройшла ліцензування у Міністерстві освіти регіону Курдистан. Також у ході попередньої зустрічі було обговорено питання набору курдських студентів для навчання в МАУП у Києві.

Пан Таха Расул – випускник Московського державного університету імені М. Ломоносова, історик за фахом. Тривалий час він був депутатом Національного Конгресу у вигнанні. Крім того, це відомий громадський діяч, підприємець, а також меценат - за його сприяння у Курдистані відкрито багато культурних об’єктів та пам’ятників. Зараз пан Таха Расул займається питаннями поглиблення співробітництва і в економічній, і в освітній, і в культурно-гуманітарній сферах, між Регіоном Курдистан Республіки Ірак і Україною.

 

Поділитися посиланням: