Про Академію

Меню

Звернення до Президента України В.А.Ющенко

13 Вересня 2005 14:40
Президентові України
В.А.Ющенку

 

Шановний Вікторе Андрійовичу!

В засобах масової інформації (газета «За вільну Україну») надруковано склад Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. В принципі, ми не вважаємо об’єктивно необхідним створення такої комісії, як і існування Закону «Про суспільну мораль». Як в народі кажуть, справа не в міністрах культури, а в культурі міністрів.

Але оскільки комісія створена, будь ласка, забезпечте формування її складу порядними і чесними людьми, чого ми ніяк не можемо сказати про одного із членів – Мирослава Поповича, який проявив себе не з самого кращого боку за часів кучмівського злочинного режиму. Великий друг Д.Табачника, вірного кучміста, М.Попович показав себе як затятий україножер, який долучився до купки недолюдів, які намагалися знищити єдину багатотиражну україномовну газету «Сільські вісті», яка внесла неоціненний вклад у Вашу перемогу на президентських виборах.

Вірою і правдою М.Попович служив режиму Кучми-Медведчука і перебіг на бік революційного Майдану коли стало зрозуміло, що перемога народу неминуча.

За роки роботи в Інституті філософії М.Попович зумів набратися національної риторики і штампів, але ніколи і нічого особливого в ім’я українського народу не здійснював.

 Попович тісно співпрацював (а, можливо, і співпрацює) з В.Рабиновичем відомим українофобом, який випускає антиукраїнські газетки. Порядні і чесні люди намагаються уникати спілкування з такими брудними людьми як Рабинович, який за визначенням самих же євреїв є юдо-нацистом, тобто єврейським фашистом.

Звертаємося до Вас з вимогою негайно виключити із членів Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Мирослава Поповича і повідомити про це широку громадськість.

 

Віце-президент
ВГО «Антинаклепницька ліга України»
                                        Ю.В.Бондар

Генеральний директор
ВГО «Антинаклепницька ліга України»
                                        В.Г.Короткін

Поділитися посиланням: