Про Академію

Меню

Звернення Української Консервативної партії до міністра юстиції Р. Зварича та Генерального прокурора України С. Піскуна

07 Квітня 2005 14:18

Міністрові юстиції України

Р.М. Зваричу

Генеральному прокуророві України

С.М. ПіскунуВельмишановний Романе Михайловичу!

Вельмишановний Святославе Михайловичу!

Всеукраїнська громадська організація „Антинаклепницька ліга України”, яка має за мету викриття різноманітних перекручень і фальсифікацій, участь у вихованні проти упереджень і стереотипів, у тому числі щодо українства і українців, сприяння у вихованні молоді у дусі патріотизму, національної гордості, самосвідомості звертається до Вас з приводу публікації в газеті „Столичные новости” №12 за 5 – 11.04.05., яку видає ДП „Столичні новини” (засновник В.Рабинович, головний редактор В.Кацман) статті „Политический скандал: расистская партия пойдет на выборы”.

В цій статті газета, не обтяжуючи себе пошуком хоча б яких-небудь доказів, звинувачує новостворену Українську Консервативну партію (голова партії Георгій Щокін) у расизмі. Такі безпідставні звинувачення повинні тягнути за собою кримінальну відповідальність за відповідними статтями Кримінального кодексу. Крім того, не дивлячись на рішення судів і постанови органів прокуратури, газета продовжує звинувачувати Г.Щокіна у ксенофобії, хоча видавець газети неодноразово притягався до юридичної відповідальності за подібні безпідставні звинувачення. Одночасно автори роблять закид на адресу Міністерства юстиції, натякаючи на його причетність до якихось незаконних дій, ведуть себе нахабно і розгнуздано, попираючи елементарні норми порядності і толерантності, про які вони так «опікуються».

Ми звертаємося до Вас, як до відповідальних високопосадовців, щоб Ви дали належну оцінку діям відповідних негідників, які обливають брудом чесних і порядних громадян і організації.

Одночасно нагадуємо, що зареєстрований Міністерством юстиції так званий Антифашистський комітет України, на який є посилання в газеті, діє незаконно, про що ми неодноразово писали, і реєстрація якого дійсно підлягає відміні.

Не виключено, що до Міністерства юстиції і Генеральної прокуратури будуть звертатися провокатори і українофоби різних мастей на кшталт Рабиновича, Зісельса, Долинського, інших юдео-нацистів і ортодоксальних сіоністів з безпідставними вимогами не реєструвати українські патріотичні організації або ліквідувати легалізовані. Просимо давати усім їм належну об’єктивну оцінку і у своїх діях і рішеннях чітко дотримуватися Конституції і законів України.

Додаток: ксерокопія статті. Направляємо також ксерокопію газети „Столичка”, яку видають українофоби і розпусники із „Видавничого дому” Рабиновича. Які ще треба докази того, що газети Рабиновича є аморальними і антиукраїнськими виданнями?

Від імені Президії і
Генеральної дирекції
Генеральний директор ВГО
„Антинаклепницька ліга України” В.Г.Короткін

Поділитися посиланням: