Тренінги

Якщо вам виповнилось 14 і ще немає 18!

Якщо вам потрібно вдосконалити основні здібності та якості характеру, важливі для Вашого віку!

Якщо ви бажаєте підвищити свій потенціал!

Якщо вам необхідно розвинути комунікативні навички, самостійність та впевненість у собі!

Завітайте до Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Тут кожен зможе взяти участь у тренінгу, необхідному саме йому!

До вашої уваги такі тренінгові програми:

Тренінг по навичкам планування і самоорганізації "Керування часом"

Необхідні навички в будь-якій професійній діяльності - це організованість, вміння розподіляти час, все встигати, не спізнюватися, вміння цінувати свій і чужий час, вміння ставити перед собою цілі і досягати їх. Кожна успішна людина володіє такими навичками . Хочете навчитися всього цього? Тоді цей тренінг для Вас .

Тренінг - " Увага - сила"

Для підлітків, які бажають підвищити свою увагу, розвинути вміння зосереджуватися і краще засвоювати інформацію, вміти ефективно перерозподіляти свою увагу, тим самим підвищити свою успішність у навчанні та інших сферах життя, а також дізнатися нову та цікаву інформацію про себе і свої можливості. Цей тренінг необхідний тим, хто готовий розвивати свій самоконтроль, працювати з увагою, хто хоче розвинути вміння швидко переключатися і концентруватися, ефективно працювати з інформацією, освоїти прийоми самоорганізації. А також для тих, хто хоче навчитися боротися з лінню.

Навчальний комунікативний тренінг "Складання іспиту"

Для тих , кому належить здавати будь-які іспити , для учнів 9 - х та 11 - х класів . Для тих , хто боїться відповідати біля дошки або дуже хвилюється на заліках і контрольних роботах . Ця програма корисна всім , хто бажає гідно виходити зі скрутних життєвих ситуацій . Для тих , хто бажає оволодіти прийомами , які починають діяти через 20 секунд після їх застосування.

Навчальний комунікативний тренінг "Свобода спілкування"

Якщо Ви плануєте в майбутньому працювати з людьми (викладачі, журналісти, менеджери тощо). Хочете підвищити ефективність навичок в спілкуванні та взаємодії з іншими людьми. Хочете навчитися застосовувати психологічні прийоми і розвивати майстерність спілкування . Навчитися розуміти інших людей. Стати вільніше і впевненіше в різних життєвих ситуаціях . Тоді, цей тренінг для Вас!

Додаткова інформація та реєстрація учасників за номерами телефонів:

(098)436- 65-76 Наталія

(067)717-59-04 Ірина

Поділитися посиланням: