Арбітражний керуючий

Міністерство юстиції України
ПрАТ «ВНЗ  «Міжрегіональна Академія управління персоналом»
 здійснює набір на постійно діючі  курси за програмою «Арбітражний керуючий»

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 3 Кодексу України з процедур банкрутства державний орган з питань банкрутства організовує систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих.

Наказом Міністерства юстиції України від 13.08.2019 № 2536/5 «Про затвердження Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, підвищення кваліфікації та перепідготовки арбітражних керуючих, їх підготовки у справах про банкрутство страхових організацій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.08.2019 за № 926/33897 (із змінами) визначено порядок підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого.

Навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, полягає у проведенні закладами вищої освіти (установами), навчальних курсів з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами та здійснення діяльності арбітражного керуючого під час провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність) (далі - курси) з видачею сертифіката про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами.

Курси проводяться на принципах доступності, поєднання теорії і практики, диференціації і системності та відповідно до переліку обов’язкових питань, за якими проводиться навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, визначених законодавством .

На курси зараховуються  громадяни України, що мають вищу юридичну або економічну освіту другого (магістерського) рівня .

1 етап:  проведення курсів завершується проведенням у закладі  підсумкового заліку. У разі успішної здачі заліку заклад видає особам сертифікат про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Строк дії сертифіката про проходження навчання становить два роки з дати його видачі.

2 етап:   проходження стажування за планом Міністерства юстиції України.

Дата початку навчання: 16 вересня 2024

Період підготовки АК: 1 місяць /4 тижні (190 годин)

Вартість навчання - 6000 грн.

Підвищення кваліфікації АК: 3 календарні дні

Вартість курсів підвищення кваліфікації - 2000 грн.

По закінченню курсів та проходженню стажування слухачі отримують сертифікат про навчання за програмою «Арбітражний керуючий » та ліцензію на право здійснення діяльності арбітражного керуючого  Міністерства юстиції України.

 

Для отримання консультації та реєстрації на курс,
заповніть, будь ласка, форму за посиланням

м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корпус 24, каб. 15
тел. (044) 298-51-19, 490-95-15
e-mail: [email protected]

Поділитися посиланням: