Навчання державних службовців

Інститут освіти дорослих ПрАТ «ВНЗ  «Міжрегіональна Академія управління персоналом»  відповідно до Закону України „Про державну службу“ та Постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 106 „Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад“ здійснює набір на постійно діючі  курси для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування.

Відповідно до вище зазначених нормативних актів регулярне підвищення кваліфікації цих осіб є обов’язковим.

Всі державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування повинні набирати не менше одного кредиту європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС) протягом календарного року. Це означає, що вони мають щорічно проходити підвищення кваліфікації загальним обсягом не менше 30 академічних годин.

ПрАТ «ВНЗ«МАУП» були розроблені спеціальні короткострокові навчальні програми з підвищення кваліфікації, в яких враховуються вимоги сьогодення та освітні потреби слухачів відповідно до напрямку їх діяльності. Усі програми погоджуються із замовниками освітніх послуг.

До проведення навчальних занять залучаються висококваліфіковані викладачі кафедр Академії та провідні спеціалісти-практики органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

Для отримання консультації та реєстрації на курс,
заповніть, будь ласка, форму за посиланням

Телефон для довідок: (044) 298-51-19, 490-95-15
e-mail[email protected]

Адреса проведення навчання та запису на курси: Інститут освіти дорослих МАУП, м.Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 24, каб.15 (з 9.00 до 17.00).

Програми

Поділитися посиланням: