Про Академію

Меню

До МАУП завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Сирії в Україні Хасан Хаддур

07 Квітня 2016 12:16

За підтримки Посольства Сирії в Україні, Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса та Міжнародного відкритого університету МАУП 6 квітня в Академії відбулася зустріч Надзвичайного i Повноважного Посла Сирії в Україні Хасана Хаддури із студентами. Пан Посол виступив перед майбутніми дипломатами, викладачами та працівниками інституту міжнародних відносин і лінгвістики з лекцією на тему «Внутрішня і зовнішня політика Сирії».

На початку лекції Пан Хасан Хаддур коротко ознайомив студентів з основними історичними здобутками Сирії:

«Сирія – це країна з великою історією. Столицею є місто Дамаск, найстародавніша столиця в світі, історія якої  налічує близько восьми тисяч років. Саме з Дамаску Святий Павло пішки дійшов до Європи. У Сирії винайшли перший алфавіт, тут  була започаткована перша музична нота».

Далі Надзвичайний i Повноважний Посол розповів студентам про особливості внутрішньої і зовнішньої політики Сирії. Пан Хасан Хаддур відзначив, що внутрішня політика Сирії направлена на забезпечення прав і свобод громадян, соціальний захист населення, розвиток гуманітарної сфери, реалізацію заходів щодо зміцнення обороноздатності і національної безпеки, охорони громадського порядку, тощо. Щодо зовнішньої політики, то лектор розповів про сучасні відносини Сирії з іншими державами світу та міжнародними організаціями, підкресливши, що найважливішим засобом ведення зовнішньої політики є дипломатія.

Під час лекції студенти МАУП ставили чимало питань Пану Хасану Хаддурі.

Після цікавої лекції Пан Посол зустрівся з керівництвом Міжрегіональної Академії управління персоналом. Також у ході візиту Надзвичайний i Повноважний Посол Сирії в Україні ознайомився із освітнім комплексом Академії, особливо відзначивши велику кількість архітектурних пам’яток й Алею духовності МАУП.

Ольга Коробій

 

Поділитися посиланням: