Про Академію

Меню

Гість Дискусійного клубу МАУП – Андрій Тетерук

23 Лютого 2016 14:55

23 лютого до стін Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України Андрій Тетерук.

Андрій Тетерук – український військовий, командир добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в Київській області, з 2014 року народний депутат України 8-го скликання.

Зустріч розпочав керівник апарату МАУП Анатолій Подоляка:

«Дискусійний клуб МАУП розпочав свою діяльність у 2008 році. Він являє собою сучасну і високотехнологічну платформу, що створена для всебічного обговорення найбільш актуальних проблем соціально-економічного та політичного життя українського суспільства. На сьогодні формат клубу передбачає запрошення провідних політиків, громадських , наукових діячів, спортсменів, представників культури і мистецтва, які готові поділитися із молоддю своїм практичним досвідом».

Темою зустрічі Андрія Тетерука та студентів Академії стала сучасна політична ситуація України та збройний конфлікт на Сході. Андрій Анатолійович розповів про те, як на початку березня 2014 року записався добровольцем у військкоматі, а згодом був призначений командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». Тетерук розказав, що до складу батальйону увійшли професійні військові, ветерани миротворчих місій зі значним досвідом участі у закордонних миротворчих операціях.

«Я готував народний підрозділ як підрозділ своєї мрії. У нас не було жодних предметів ніж тактична підготовка, військово-медична та вогнева, також ми працювали ще окремо над знешкодженням вибухових пристроїв» - відзначив депутат.

Продовжуючи свою розповідь, Тетерук зазначив як усією командою добровольців вони були командировані до зони проведення АТО, і які перші враження він мав від побаченого на Сході:

«Місто Слов’янськ було мертве, в повітрі пахло смертю».

Андрій Анатолійович розповів студентам про місію батальйону «Миротворець» в різних містах Сходу України: і в Слов’янську, і в Дзержинську, і в Іловайську. Із трепетом згадував військовий і про своїх побратимів, які не повернулися із зони АТО:

«Я пишаюсь тим, що жодна людина не висловила зневіри. Ми довели, що здатні принести себе у жертву, але не виконувати волю ворога».

Політик відзначив, що у будь-яких обставинах потрібно вірити в себе, а правда і час покаже чи мали ми, українці, право на помилку.

Під час лекції студенти МАУП ставили чимало питань Андрію Тетеруку. Майбутні юристи, дипломати, соціологи цікавилися кризовою ситуацією у парламенті, стратегією розвитку України та місією студентства у цьому процесі.

Наприкінці на згадку про зустріч Анатолій Подоляка подарував  Андрію Тетеруку книжки, видавництва Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: