Про Академію

Меню

ХІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Україна в сучасному геополітичному просторі: погляд молоді»

20 Травня 2016 11:42

19 травня у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції “Історія, культура та освіта: християнський вимір (до 20-річчя заснування Хмельницького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом) відбулася ХІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Україна в сучасному геополітичному просторі: погляд молоді».

На науковому заході були присутні студенти Хмельницького інституту МАУП, Хмельницького національного університету, Вінницького соціально-економічного інституту Вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” та учні загальноосвітніх шкіл, зокрема НВК №7,  НВК №10 м. Хмельницького.

На конференції відзначили дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, почесними грамотами, грамотами та книжками переможців конкурсу учнівських і студентських наукових проектів, які 19 травня 2016 року апробували свої дослідження на ХІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Україна в сучасному геополітичному просторі: погляд молоді». На секційних засіданнях були заслухані наукові доповіді учнів і студентів.

Кожен з учасників наукового заходу отримав програму конференції та сертифікат.

Голова Студентської ради Рівний Д.М. для учасників конференції провів екскурсію в музей Блаженнішого Митрополита Володимира.

На завершення з заключним словом до учасників звернувся директор Хмельницького Інституту  МАУП Л. Г. Білий, який подякував усім за плідну роботу і запросив до подальшої співпраці.

Поділитися посиланням: