Про Академію

Меню

Іноземні студенти МАУП відвідали «Музей історії Києва»

25 Грудня 2015 12:45

Щороку до вищих навчальних закладів України приїжджають вчитися все більше іноземних студентів. В Міжрегіональній Академії управління персоналом навчається близько 1350 студентів-іноземців та аспірантів з 30 країн світу. За роки роботи в Міжнародному підготовчому інституті імені Великого князя Святослава Хороброго сформовано постійно діючий професорсько-викладацький склад з великим досвідом роботи з іноземними студентами та відповідним рівнем методичної кваліфікації. Викладачі кафедри розробляють та готують методичні матеріали, підручники та навчальні посібники для іноземних студентів.

Велика увага приділяється виховній роботі зі студентами: поїздки на екскурсії, відвідування музеїв, відзначення національних свят за традиціями кожної нації. З метою сприяння більшої обізнаності про столицю України та розширенню кругозору іноземні студенти МАУП нещодавно відвідали Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва».

Майбутні дипломати, правовики та соціологи дізналися про найяскравіші епізоди історії міста, що подаються через долі киян, починаючи з часів Київської Русі до сьогодення. Відвідувачі музею побачили матеріали, що репрезентують різні сфери міського життя: виробництво, торгівля, освіта, наука, мистецтво, релігія, війна тощо. Серед експонатів, які зацікавили студентів, були археологічні пам’ятки періоду Київської Русі, символ міського самоврядування — барельєф Архангела Михаїла з міської ратуші, особисті речі викладачів і випускників колегії П. Галагана, актриси М. Заньковецької, живописні роботи М. Прахова, О. Мурашка, В. Котарбінського, Г. Світлицького, С. Шишка, матеріали прославленого авіаконструктора О. Антонова, всесвітньо відомої оперної співачки Є. Мірошниченко, видатного актора Б. Ступки та багато іншого.

Після цікавої екскурсії студенти повернулися до Академії та відзначили, що хотіли б ще більше дізнатися про традиції і звичаї українського народу.

Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: