Про Академію

Меню

Інтерв'ю з майбутньою студенткою Академії

28 Липня 2020 13:49

На День Відкритих дверей нам пощастило поспілкуватись з майбутньою студенткою – Олександрою та дізнатись її враження від Академії. 

– На яку спеціальність Ви подавали документи?

Олександра: Я хочу вступати на Міжнародні відносини до Вашої Академії. Через те, що я працюю в цій сфері, то було б дуже добре поглибити знання. Також, в цьому році тато закінчив навчання з цієї спеціальності. Йому сподобалось, тому він порадив мені.

– Як проходив процес вибору навчального закладу? Можливо за якимись критеріями?

Олександра: Я розглядала університет імені Тараса Шевченка й Міжрегіональну Академію управління персоналом. Більше варіантів не було. Але в університеті Т. Шевченка є деякі нюанси, які не збігаються з моїми критеріями. Тому вирішила прислухатись до порад тата й вступати в Вашу Академію. Сказали, що не пошкодую.  

– Чи зіткнулись Ви з якимись труднощами під час вступу до нашого  навчального закладу?

Олександра: Ні, не зіткнулась. Спочатку я зателефонувала в приймальну комісію, де мені все детально пояснили й дали відповіді на всі питання. Зареєструвавшись на День Відкритих дверей, зі мною зв’язались й запитали чи маю якісь питання стосовно вступу. Я сказала, що ні. Бо в принципі було й так все зрозуміло.

– Які у Вас перші враження від Академії?

Олександра: Сьогодні вперше переступила поріг Академії. Здивувало, що дуже багато абітурієнтів. Загалом враження добре. Приємний персонал. Доглянута й велика територія. Хоч повністю ще не бачила, але мені вже подобається.

Поділитися посиланням: