Про Академію

Меню

Одеса очима студентів Економіко-правового технікуму

12 Квітня 2016 15:35

Практичні заняття бувають не тільки пізнавальними, але й  надзвичайно захоплюючими та цікавими. Так, у рамках виробничої практики, студенти і викладачі Економіко-правового технікуму при МАУП з 8 по 11 квітня подорожували Одесою. Протягом поїздки студенти та викладачі відвідали чимало екскурсій і різних місцин.

«Таємниці Одеських катакомб»

Екстремальною, таємничою і дещо містичною виявилася екскурсія Одеськими катакомбами. Студенти дізналися про те, що саме наші українські катакомби є найдовшими і найзагадковішими рукотворними печерами у світі. Так, порівняно із Римськими (500 км) та з Паризькими (близько 300 км), наші Одеські простягаються на 2,5 тисячі кілометрів. На екскурсії викладачі та студенти довідалися, що кам'яні «сейфи» катакомб, які оповиті легендами та міфами. Найбільш запам’яталась екскурсантам історія про одного капітана, котрий перед тим як піти на Велику Вітчизняну війну сховав в катакомбах макет корабля з чистого золота - «Золоту бригантину». Цей подарунок капітан отримав від уряду Португалії за порятунок португальського судна. Капітан з війни не повернувся, а золотий корабель шукають досі.

«Кримінальна Одеса»

Не менш вразила технікумівців й пішохідна екскурсія «Кримінальна Одеса». Вже давно відомо, що у місті-герої Одесі завжди жили люди талановиті. Але їх таланти не завжди були благородними. Про знаменитих одеських аферистів студенти і викладачі дізнатися на екскурсії, побувавши у стінах тюремного замку, на Молдаванці, в будинку Мішки Япончика, на Малій Арнаутській, де , за твердженням Остапа Бендера, робилася вся контрабанда в місті Одеса.

День звільнення Одеси та парад оркестрів

Мандруючи Одесою, студенти та викладачі ЕПТ при МАУП стали учасниками фестивалю, присвяченого  Дню звільнення Одеси та параду оркестрів на Приморському бульварі.

Контрабанда, шоколад і цікава наука

У вільний час студенти відвідали найцікавіші музеї міста. Так, у музеї контрабанди  екскурсанти довідалися на які хитрощі йдуть авантюристи, щоб провезти через кордон заборонений товар.

Музей шоколаду вразив незвичайними скульптурами та картинами із солодощів.

А у музеї цікавої науки студенти та викладачі побачили як можна поєднати сучасну науку і розваги в одне ціле.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: