Про Академію

Меню

«Олімпіада МАУП – це тест на вибір майбутньої спеціальності» – Іван Бідзюра

28 Березня 2016 14:03

26 березня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології.

До другого туру Олімпіади увійшли  учасники, котрі за результатами 1-го етапу показали високі результати. Ми поцікавилися у учасників чому вони вирішили взяти участь в Олімпіаді:

Діана Марценюк, учениця Європейського колегіуму м. Києва: «Мені запропонувала взяти участь в Олімпіаді вчитель зі школи. Я зацікавилася цією пропозицією, адже в майбутньому збираюся вступати на навчання за спеціальністю «психологія». Тому стало цікаво перевірити свої знання і поспілкуватися із практикуючими психологами».

Богдана Пислар, учениця коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: «Я вирішила спробувати себе у чомусь новому – творчому. А психологія – це певною мірою творчість, тому вирішила випробувати свої сили у столиці».

Еліна Адамова, учениця Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів: «Про проведення Олімпіади я дізналася з facebook, поділилася своїми думками зі знайомими і вони переконали мене взяти участь в Олімпіаді, тим паче, що у майбутньому я планую навчатися за цим напрямом».

Олімпіада розпочалася вступним словом директора Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Івана Бідзюри:

«Щиро вітаємо усіх учасників Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології. Олімпіада МАУП – це тест на вибір майбутньої спеціальності. Знання – це ресурс, який ви обміняєте на те, щоб жити впевнено і самодостатньо. Тому учасники, котрі беруть участь у сьогоднішній Олімпіаді, роблять перший крок до успішної кар’єри в майбутньому!».

Після слів привітань розпочався найважливіший момент 2-го туру – написання конкурсних робіт. Усі роботи були закодовані, тому члени рахункової комісії не знали імена учасників, чиї роботи перевіряли. Оцінювання проходило за такими критеріями: творчий потенціал, аргументованість відповіді, широта, оригінальність, повнота, логічність та культура.

«Сьогодні, крім визначення переможців призових місць, ми ще будемо обирати найкращі роботи у 4-х номінаціях: «Дослідник» – учасник, котрий проявить максимальні здібності у пошуку психологічних проблем, «Творча особистість» – робота, в якій буде яскраво виражені незаурядні креативні здібності та творче мислення, «Практик» – людина, котра покаже найбільше вмінь і практичних прийомів у спілкуванні з людьми, «Особлива думка» – робота, в якій буде виражене найоригінальніше мислення» – розповіла завідувач кафедри загальної психології Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Олена Туриніна.

Допоки учні виконували конкурсні завдання батьки учасників Олімпіади прослухали лекцію «Батьки та діти: психологія взаємостосунків» від провідних науковців інституту.

Після закінчення написання робіт учням та батькам було проведено екскурсію студмістечком МАУП. Особливо екскурсантів вразив   Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослава Мудрого МАУП, фонд якого налічує близько 400 тис. примірників навчальної, навчально-методичної, наукової та довідкової літератури.

Після закінчення екскурсії відбулося урочисте нагородження переможців другого етапу Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології. Тож місця та номінації розподілилися таким чином:

  • у номінації «дослідник» перемогла  Ксенія Новік з міста Дніпропетровськ;
  • звання «творча особистість» отримала Юлія Максименко з міста Київ;
  • титул «практик»  здобула Еліна Адамова з міста Чернівці ;
  • у номінації «особлива думка» перемогла Юлія Калюжна з міста Черкаси;

3-є місце, винагороду у 5000 гривень та знижку на навчання у  5% здобула Даниленко Анастасія з міста Харків;

2-е місце, 10 000 гривень та 10%-ву знижку на навчання отримала Ганна Бущак з міста Луцьк;

Переможцем Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології стала Діана Гузік з міста Херсон, котра отримала 20 000 гривень та 20%  знижки на навчання в Академії.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: