Про Академію

Меню

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів «Основи освітянського менеджменту»

02 Березня 2020 00:51

Під егідою Міжрегіональної Академії управління персоналом, вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів «Основи освітянського менеджменту». Автор навчального посібника - Найдьонов Іван Миколайович кандидат педагогічних наук.

Мета навчального посібника − здобуття студентами необхідних теоретичних засад, інноваційних підходів щодо прийняття самостійних рішень у галузі управлінської діяльності і набуття практичних навичок щодо принципів, прийомів і методів управління змістом робіт в освітній організації. У навчальному посібнику обґрунтовані і систематизовані актуальні питання теорії організацій та менеджменту організації у галузі освіти. Здійснено розгляд проблемних питань з управління змістом робіт в освітній галузі. Змістовно розкриті питання місця і ролі керівника освітньої організації в управлінні навчально-виховним процесом, питання психології менеджменту в освіті. Висвітлені загальні основи управлінської діяльності, інноваційні технології, методики керівника, як сучасного менеджера в освітній галузі. Отримані знання можна буде використати при організації ділових стосунків із підлеглими, успішність яких, значною мірою, визначається умінням комплексно використовувати психолого-педагогічні знання при організації колективу та управлінні ним.

Адресуючи даний навчальний посібник студентам магістратури, аспірантам і молодим викладачам, сподіваємося на доцільність його використання у системі підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів, а також під час самоосвіти, індивідуальної творчої роботи всіх, хто причетний до справи навчання і виховання молодого покоління!

Вітаємо із виходом наукового видання та бажаємо подальших творчих успіхів!

Поділитися посиланням: