Про Академію

Меню

«Подарунки у мішку» від танцювального ансамблю «Престиж»

18 Січня 2016 13:32

Артистичністю, енергійністю, ритмічністю та щирістю виконання – цим вражали гостей танцівники ансамблю «Престиж» на святковому концерті.

Нещодавно у кіноконцертному залі «Україна» відбувся святковий концерт «Подарунки у мішку» вихованців дитячого ансамблю танцю «Престиж» при МАУП.

Цьогоріч  ансамбль танцю «Престиж» відзначає 5-річчя. За роки існування, під керівництвом Марії Данілової,  юні танцівники здобули чимало нагород, серед яких золото фестивалю «PLANETA dance fest» у м. Чернігові та бронза фестивалю «Golden Fest» у м. Одеса.

На концерт до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітало багато батьків та гостей. Як і справжні артисти, малеча трохи хвилювалася перед виступом на великій сцені, однак вже з перших хвилин виступів присутніх захопив вир емоцій та танцювального настрою, і хвилювання танцюристів розвіялися під гучні оплески зали.  За сценарієм кожен танцювальний номер був подарунком, котрий діставали із новорічного мішка Дідуся Мороза. У своїх номерах юні артисти постали перед глядачами у різних образах: сніжинки, пірати, кошенята, моряки, цигани, туземці та багато інших.

Також у святі танцю взяли участь танцівники з Молодіжної громадської організація «Діти Індиго», котрі постали перед глядацькою залою в образах амазонок та ковбоїв.

«Танцювальні концерти НВК «Престиж» – це завжди неймовірне свято емоцій. Дітлахи не тільки танцюють, вони дарують частинку себе глядачу.  Взагалі, як танцівниця, можу сказати, що заняття танцями мають чимало переваг. Перш за все це здоров’я фізичне: у дітей формується гарна постава та гнучкість,  тренуються усі групи м’язів. По-друге,  танцюючи, діти не тільки фізично розвиваються, але й вчаться правильно сприймати і відчувати музику. Танці сприяють розвитку фантазії дітей і здібності до імпровізації. Заняття танцями допомагають найбільш яскраво розкрити характер і індивідуальність дитини, а також розвинути такі якості, як цілеспрямованість, організованість і працьовитість» – розповіла ведуча свята Дарина Томко.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: