Про Академію

Меню

«Політика – це моє покликання» – Михайло Головко

28 Жовтня 2016 14:05

27 жовтня в Міжрегіональній Академії управління персоналом  відбулася лекція-дискусія на тему «Реалії суспільно-політичного життя сучасного українського соціуму» із народним депутатом України Михайлом Головком.

Михайло Йосифович Головко – громадський і політичний діяч, народний депутат України 7-го і 8-го скликань, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, голова обласної громадської організації «Твереза Тернопільщина», член Секретаріату ВГО «Твереза Україна», депутат Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» (з 2006), заступник голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» (з 2011).

Освіту Михайло Головко здобув саме у МАУП, закінчивши у 2013 році навчання за спеціальністю «правознавство». Тому на початку зустрічі депутат зауважив:

«Міжрегіональна Академія управління персоналом для мене рідна, адже свою другу освіту я здобув саме у цій Академії».

Михайло Йосифович розповів, що політикою почав цікавитися з малечку, переглядаючи новини разом із дідусем. А перші кроки  у політичній сфері були зроблені вже за студентських часів:

«У 2002 році, коли був студентом, я відвідав Італію. Ця поїздка змінила моє життя і я зрозумів, що політика – це моє покликання, і потрібно змінювати країну».  

Під час лекції-дискусії депутат зазначив, що сьогодні Україна перебуває в умовах «найтемніша ніч перед світанком», і перехідний період є тимчасовим, однак знаковим:

«Не цікавитися подіями в Україні є злочином для громадянина нашої держави. Завжди починати потрібно з себе! Саме від нас багато чого залежить. Україна є сильною, адже до нас приглядаються як до геополітичного гравця. Від результату, що буде з Україною,  залежатимуть подальші події у світі».

Народний депутат також відзначив, що українці є самостійною, сильною і мужньою нацією. І для подальшого прогресу народ має бути об’єднаним ідеєю української державності. Приділив увагу Головко і темі української економіки, відзначивши, що головною проблемою сьогодення є те, що вона (економіка) є сировинною. Політик вбачає вирішення проблеми у  створенні власного виробництва, а відтак і створенню нових робочих місць, що суттєво вплине на вирішення питання із безробіттям українців.

На зустрічі студенти та викладачі Академії поставили Михайлу Головку чимало питань. Серед них і  ставлення політика до законопроекту про підвищення заробітної плати народним депутатам. Головко розповів, що не голосував за цей бюджет, аргументувавши тим, що підвищувати заробітну плату під час бойових дій у країні в жодному разі не можна. Щодо підвищення заробітної плати громадянам, то політик сказав про малу ймовірність ухвалення законопроекту, адже для цього необхідні нові надходження до бюджету. Також Михайло Йосифович відповів на питання про надання субсидій та, як член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, розповів про сучасні проблеми з оподаткуванням. Депутат сказав,що ПДВ заводить країну у глухий кут. І вирішенням проблеми є відміна ПДВ і введення податку з продажу.

Наприкінці зустрічі ректор МАУП Микола Курко подякував за цікаву розмову та подарував гостеві на згадку про зустріч зі студентством книги видавництва МАУП.

 

Ольга Коробій

 

Поділитися посиланням: