Про Академію

Меню

Професорсько-викладацький склад Сєвєродонецького інституту МАУП взяв участь у заходах до Дня Перемоги

12 Травня 2016 10:56

Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства.

Урочистий День Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками завжди є і буде приводом для гордості кожного з українців. Певно немає жодної сім`ї, котру б не торкнула гірка та трагічна війна, немає жодної людини, яка б не пам`ятала всього жаху колишніх років та немає жодної дитини, яка б не пишалась своїми героїчними предками.

Професорсько-викладацький склад Сєвєродонецького інституту МАУП взяв активну участь у міських та обласних заходах.

7 травня в рамках цивільно-військового співробітництва Міністерства оборони України на Луганщину завітав автопробіг раритетної військової техніки. До складу учасників заходу увійшли представники Національного військово-історичного музею Збройних сил України, військово-музичного управління Сухопутних військ Збройних сил України, волонтери, артисти, реконструктори.

У виставці були представлені вантажний автомобіль «Шевроле», мотоцикли, макети стрілецької зброї та зразки уніформи часів Другої світової війни.

8 травня, викладацький склад СІ МАУП брав участь у заході з нагоди Дня пам’яті та примирення, де були присутні керівництво області та міста, представники духовенства, силових структур області, ветерани війни, учасники антитерористичної операції, представники політичних партій та громадських організацій, мешканці міста.

Учасники мітингу-реквієму поклали гірлянду Слави та квіти до братської могили.

9 травня у Сєвєродонецьку відбулися урочисті заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі.

Розпочались святкування урочистим  мітингом на площі Миру біля будівлі Сєвєродонецької міськради. В ньому брали участь ветерани, керівництво області та органів місцевого самоврядування, студенти та викладачі Сєвєродонецького інституту МАУП, сєвєродончани та гості міста. Під кінець мітингу учасники заходу вишикувались та колоною рушили до братської могили «Меморіал слави». 

Продовжились заходи з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі на площі Перемоги. Там ветеранів концертом вітали зі святом міські та обласні творчі колективи. Також частували учасників Другої світової війни смачною польовою кашею.

Поділитися посиланням: