Про Академію

Меню

Результати Чемпіонату МАУП з шашок серед студентів, працівників, співробітників та членів їх сімей

02 Березня 2016 11:45

29 лютого в Академії відбувся Чемпіонат МАУП з шашок серед студентів, працівників, співробітників та членів їх сімей.

Організаторами змагань виступили Департаменту фізичної культури та спорту та відділ позанавчальної роботи МАУП.

Участь у чемпіонаті взяли представники від усіх інститутів Президентського університету та Економіко-правового технікуму при МАУП.

Головним суддею змагань був головний спеціаліст відділу навчально-спортивної роботи у ВНЗ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, кандидат у майстри спорту Іван Захарчук.

Змагання проходили за Олімпійською системою: система розіграшу, при котрій учасник вибуває з турніру після першого ж програшу (за підсумками однієї гри або серії з декількох ігор між двома учасниками, що дозволяє однозначно визначити безумовного переможця ).

«В процесі гри у шашки студенти розвивають системне мислення, аналіз і прорахунок ситуації, уміння знаходити різні варіанти вирішення задач і, звичайно ж, логіку, – розповідає директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Ільницький. – Зараз, з розвитком комп’ютерних технологій, поняття шашок і загалом «настільних» ігор все більше втрачає своє значення і носить номінальний характер. Тим не менш, шанувальники шашок продовжують грати в ці ігри, але вже з комп’ютером, а не як раніше в дружній компанії. Манера гри помінялася, але залишилися її правила і умови. Однак найголовніше, щоб у студентів залишилося бажання грати в шашки, і ми в Департаменту фізичної культури та спорту МАУП всебічно цьому сприяємо».

Тож за результатами Чемпіонату МАУП з шашок серед студентів, працівників, співробітників та членів їх сімей місця розподілилися таким чином:

Серед студентів: 

I місце посів Микита Воропаєв, студент Економіко-правового технікуму при МАУП;

II місце у Дмитра Базиленка, студента Інституту права ім. князя Володимира Великого;

на III місці Денис Ларіонов, студент Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Гейдара Алієва.

Серед студенток:

I місце посіла Марина  Вітавська, студентка Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Гейдара Алієва;

II місце у Карини Саломеннікової, студентки Економіко-правового технікуму при МАУП;

на III місці Аліна Данилюк, студентка Економіко-правового технікуму при МАУП.

Серед викладачів і членів сімей:

I місце посів найстарший учасник змагань викладач МАУП Валерій Жила;

II місце здобув наймолодший учасник змагань Аскольд Щокін.

Найкращою командою була визнана збірна Економіко-правового технікуму при МАУП.

Ольга Коробій