Про Академію

Меню

Студенти ЕПТ побували у Конституційному Суді України

06 Червня 2016 14:47

3 червня студенти Економіко-правового технікуму при МАУП побували на оглядовій екскурсії у Конституційному Суді України (КСУ).

У ході екскурсії технікумівці дізналися про історію становлення Конституційного Суду України, його завдання, повноваження, основні засади діяльності, міжнародні зв’язки та функції Секретаріату КСУ. Екскурсанти побували у бібліотеці Суду, архіві, залі засідань, прес-центрі, ознайомилися з музейною експозицією.

Також студенти переглянули виставку дитячої творчості «Країна мрій – країна дитинства», присвяченій Міжнародному дню захисту дітей, що експонується в Конституційному Суді України. На ній представлено різностильові роботи юних митців – малюнки, художні вироби з природного матеріалу, інші витвори мистецтва. Діти зворушливо і натхненно  зобразили природу, родину, героїв своїх улюблених казок і дитячих фантазій.

Під час екскурсії студенти технікуму дізналися, що діяльність Конституційного Суду України є досить різноманітною: організаційна, бюджетно-фінансова, інформаційно-аналітична, наукова тощо. Однак основним видом діяльності цього органу державної влади, є, безперечно, здійснення конституційної юрисдикції.

За словами організаторів екскурсії основною метою заходу є інформування українського студентства про завдання, повноваження та засади діяльності КСУ, підвищення рівня правової культури молоді, їх обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини і громадянина єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: