Студенти МАУП серцем із дітьми

24 Грудня 2015 12:54

Щороку напередодні новорічних свят студенти та працівники Міжрегіональної Академії управління персоналом проводять благодійні акції, у рамках яких відбувається збір коштів, речей першої необхідності, одягу, іграшок для дітей, котрі перебувають у дитячих будинках.

У День благодійництва (14 грудня) Студентська рада МАУП розпочала благодійну акцію «Серцем із дітьми». Озброївшись двома скриньками, кольоровою та прозорою, активісти вирушили  до інститутів Академії. Долучитися до збору коштів та зробити свій внесок у добру справу, можна було придбавши у благодійників листівку-серце, на котрій потрібно було написати своє ім’я. Кошти учасники акції кидали у прозору скриньку, а листівки з іменами у кольорову. В акції взяли участь близько 500 учасників з інститутів Академії та Інституту реклами. Усі листівки було розміщено на стінгазетах у Студентській раді МАУП, а згодом стінгазети розвісили по всій Академії. На зібрані кошти організатори акції закупили необхідні речі для дітей із  притулку для дітей №1 служби у справах дітей КМДА. Крім збору коштів усі небайдужі протягом тижня (14-18 грудня) могли принести до відділу позанавчальної роботи одяг, іграшки, книжки, канцелярські товари аби благодійники передали їх до притулку. До збору речей долучилися і студенти Економіко-правового технікуму при МАУП та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП.

«Головною метою благодійної акції «Серцем із дітьми» був збір коштів для придбання необхідних речей дітям із притулку. Щодо виховного моменту, то акція покликана формувати у студентів ціннісні, гуманістичні, громадські і духовні орієнтири. Якщо говорити більш глобально, то метою таких акцій у вищих навчальних закладах є відродження в Україні благодійної діяльності як норми суспільного життя» розповіла начальник відділу позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко.

22 грудня, зібравши усі подарунки, благодійники Академії поїхали до дитячого притулку. Із завмиранням серця у великій актовій залі студенти та працівники МАУП очікували зустрічі із малечею. Щирі погляди дітей, які зайшли до зали, одразу ж проникли до душі кожного. На початку свята маленькі господарі підготували справжній концерт для гостей. Вони презентували студентам свій новорічний мюзикл за мотивами відомої казки «Снігова королева». Під час театральної вистави діти танцювали, співали та відкривали свої серця. А гості підтримували юних акторів шаленими оплесками та підспівували знайомі усім пісні. В цей момент в залі панувала велика палітра емоцій: щастя на обличчях дітей, щирість і доброзичливість студентства, відчувалось і справжнє батьківське тепло та турбота працівників. 

У другій частині святкувань МАУПівці підготували для дітей веселі новорічні конкурси, серед яких були загадки, хороводи, ігри з повітряними кульками, фанти, ігри на уважність та багато іншого. Кожна дитини отримала за участь у конкурсі солодкі призи та м’які іграшки. Під час ігор у актовій залі притулку лунали теплі слова та дитячий сміх. У повітрі відчувався аромат шоколадних цукерок, атмосфера передноворічного свята дарувала дітям відчуття доброти та любові. Також вокалісти Академії заспівали малечі новорічних пісень, а діти закружляли у святковому хороводі. Наприкінці студенти вручили дітям солодкі подарунки та створили дивовижне фото, аби запам’ятати цей особливий день на все життя.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: