Про Академію

Меню

Студентки МАУП завершили семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+

09 Липня 2024 14:53

Студентки МАУП Єкатерина Козюн (спеціальності "Філологія"), Олександра Дріч, Ольга Кашуба (спеціальність "Міжнародні відносини") та Анна Мальчевська (спеціальність "Журналістика") успішно завершили навчальний семестр в Академії соціальної культури і медіа в Торуні (Польща) за програмою академічної мобільності в рамках Проєкту Європейського Союзу Erasmus+.

По поверненню до рідної Міжрегіональної Академії управління персоналом студентки поділилися своїми враженнями від проведеного семестру в цьому польському виші:

"На початку 2024 року ми отримали нагоду стати студентами на період літнього семестру в польській Академії в рамках проекту Erasmus+. За цей час перебування ми краще пізнали культуру країни,відвідали низку заходів, що допомогли нам краще зрозуміти наших однокурсників з усіх куточків світу та розширити наш світогляд. До прикладу, 16 травня викладачі організували нам Language Culture Day, де ми брали участь у підготовці вікторині про культуру країн, представники яких навчаються з нами на програмі, а також готували страви нашої української традиційної кухні, які прийшлись до вподоби всім гостям заходу.

Надзвичайно імпонує навчання тут, оскільки програма Erasmus+ надає можливість студентам приділяти більше часу та уваги пізнанню світу шляхом подорожей, багато комунікувати з носіями мов з різних країн, поглиблюючи таким чином свої навички в англійській чи інших мовах. Більше того, домашні завдання для учнів підібрані з креативом, особливо для журналістів. Недавньою до виконання справою для студентів цього факультету було зняття власного фільму та реклами будь-якого продукту. Такий сучасний підхід, перш за все,викликає неабиякий інтерес та дає можливість розкрити свій потенціал, і в майбутньому стане в нагоді у кар’єрі студента.

Тож Проєкт Erasmus - це чудова можливість поглибити знання, пізнати нові культури та зрозуміти себе краще. Кожен досвід унікальний і надихаючий у своєму роді. Навчання на цій програмі це чудова нагода для кожної людини, яка б хотіла мати досвід життя та навчання за кордоном.

Щирі вдячні керівництву МАУП за надану можливість пройти семестр навчання в закордонному виші!

Пишаємося нашою Академією, яка має такий авторитет і широке визнання серед провідних європейських університетів!".