Студентська конференція МАУП

24 Жовтня 2019 10:55

23 жовтня 2019 року відбулася конференція студентів Академії.

Захід розпочався звітом голови студради МАУП Тараса Бесараба. Виступаючи перед делегатами від навчальних підрозділів, Тарас, зокрема, проінформував присутніх про роботу студентського самоврядування у 2018—2019 навчальному році, зосередивши увагу на проблемах .

Продовжили конференцію виступи кандидатів на голову загальноакадемічної студради. Поборотися за право очолювати вищий виконавчий орган студентського самоврядування МАУП цьогоріч висловили бажання:

  • Дмитро Грищенко — студент Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів;
  • Олексій Олійник — студент Навчально-наукового інституту права;
  • Данило Талмач — студент Навчально-наукового інституту міжнародних відносин і соціальних наук.

Проголошуючи кандидатську промову, Дмитро Грищенко, як першокурсник, запевнив, що для вирішення студентських проблем знадобиться його досвід членства у самоврядних органах у школі.

Олексій Олійник у виступі, зокрема, зазначив: «…головна мета, яку я ставлю перед собою, обираючись на голову студради МАУП, — це формування ефективної команди однодумців, разом з котрою в короткі строки сподіваюсь підвищити рівень та якість роботи студентського самоврядування Академії».

Переконуючи присутніх проголосувати за нього, Данило Талмач зацікавив делегатів перспективами відкриття спортивних секцій.

Делегати зборів, уважно вислухавши виступи кандидатів, віддали перевагу кандидатурі Олексія Олійника.

Ректор Академії Микола Курко, привітавши новообраного голову студентського самоврядного органу, висловив сподівання на плідну подальшу співпрацю.

Вітаємо Олексія Олійника з перемогою й бажаємо успіхів у здійсненні «...діяльності в інтересах всього студентства МАУП»!

Поділитися посиланням: