Святкування Дня юриста у МАУП

09 Жовтня 2015 12:04

8 жовтня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося святкування Дня юриста України.

Відзначення свята розпочалося у конференц-залі Президії Академії, де відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Роль юриспруденції у формуванні сучасного суспільства». У конференції взяли участь студенти, викладачі та працівники МАУП. Серед основних тематичних напрямів, які розглядали, були: основні проблеми теорії держави і права; напрями розвитку цивільного, трудового та господарського права в Україні; фінансове право та його розвиток  в сучасних умовах державотворення; актуальні проблеми розвитку систем забезпечення безпеки підприємства; міжнародне право на сучасному етапі формування правової держави; сучасний стан адміністративно-правового   менеджменту в державному управлінні.

У ході засідання прозвучала низка цікавих доповідей, серед них:

  • Усенко Н.В. «Проблеми забезпечення правового  статусу мігранта  у державах членах Європейського союзу»;
  • Приходько Д.М. «Тероризм як суспільно-небезпечне явище»;
  • Усенко В.С. «Зарубіжний досвід щодо  реформування нотаріату в Україні»;
  • Отрошенко Л.В. «Протидія корупції в судовій системі України»;
  • Мішкіна М.С. «План Мореля» у контексті компромісу регулювання ситуації на сході»;
  • Заверуха В.Г. «Принципи законодавчої діяльності в Україні»;

Конференція була проведена в контексті загальної науково-дослідної роботи МАУП.

По закінченню конференції відбувся святковий концерт.

«Професія юриста  з давніх часів вважається однією з найпочесніших, і водночас, дуже складною і відповідальною. Саме від юристів залежить беззаперечне дотримання букви закону, порядок у державі,її безпека. Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку країни, преш за все, на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципів верховенства права,  дотримання законодавства, посилення гарантій захисту населення, підвищення правової свідомості українців» - такими словами цього дня розпочали вітати студентів і викладачів у кіноконцертному залі «Україна».  

У першій урочистій частині концерту відбулася церемонія вручення почесних грамот та подяк: викладачам за особистий внесок у розвиток сучасної юридичної науки, багаторічну і сумлінну працю зі студентською молоддю, а студентам за відмінні успіхи у навчання та активну роль у науково-дослідній діяльності Інституту права. Вручали нагороди проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП Микола Курко та директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Віктор Литвиненко.

Студенти різних спеціальностей та інститутів Академії поздоровляли юристів з їхнім професійним святом. В програмі концерту всі охочі могли насолодитися виконанням пісень та акробатичних етюдів зірками Академії.  Усі присутні отримали незабутні враження від святкового дійства, яке надовго закарбується у пам’яті.

Щиро вітаємо студентів та колектив Академії зі святом!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: