Про Академію

Меню

Тетяна Чорновол: від журналістських до депутатських розслідувань

27 Вересня 2016 11:34

26 вересня до Дискусійного клубу МАУП завітала народний депутат України Тетяна Чорновол.

Тетяна Миколаївна Чорновол – народний депутат України VIII скликання, українська журналістка та громадський діяч, екс-кореспондент порталів «Лівий берег», Українська Правда. Знана в Україні за свої резонансні та ризиковані розслідування корупційних схем та політичні акції. У минулому – Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики та радник Міністра внутрішніх справ України.

На зустріч з відомою журналісткою завітали студенти Президентського університету МАУП та Економіко-правового технікуму. На початку виступу Чорновол розповіла, що нещодавно стала студенткою МАУП:

«Цього року я вступила Академії. Усе своє життя я займалася розслідуваннями як журналіст. Зараз я на посаді  народного депутата займаюсь тим же. Однак мені не вистачає інструментарію для розслідувань. Тому цьогоріч я вступила до Інституту права МАУП».

Тетяна Чорновіл розповіла про найрезонансніші справи, якій їй вдалося розкрити під час роботи журналістом.

«Коли я була журналістом, то займалася антикорупційними розслідуваннями. Я завжди обирала теми, де фігурували великі кошти і впливові посадовці. Чому ці теми? тому що важливо не те, що я напишу, а те, який результат дасть мій матеріал. Найбільший результат, який я досягла, це було розкриття схеми пограбування держави  на 2 мільярди доларів».

Також Чорновол розповіла студентам про основні економічні та юридичні труднощі, з котрими зіштовхується під час роботи народним депутатом.

Наприкінці зустрічі ректор МАУП Микола Курко подякував за цікаву розмову та подарував гості на згадку про зустріч зі студентством книги видавництва Академії.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: