Про Академію

Меню

У МАУП відбулася Всеукраїнська Олімпіада з основ економіки

01 Березня 2016 10:29

27 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Всеукраїнської Олімпіади МАУП з основ економіки.

До другого туру Олімпіади з 212 претендентів увійшли 57 учасників, котрі за результатами 1-го етапу показали високі результати. Олімпіада розпочалася вступним словом Валерія Захожая, директора Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої княгині Ольги:

«Сьогодні в Академії надзвичайний день, адже ми проводимо першу Всеукраїнську Олімпіаду МАУП з основ економіки. Основна мета Олімпіади – це виявити творчі здібності  серед вас, шановні учасники, а також випробувати свої сили у науковій роботі, адже попереду кожного з вас чекає навчання у вищому навчальному закладі».

Після слів привітань розпочався найважливіший момент 2-го туру – написання конкурсних робіт. Усі роботи були закодовані, тому члени фахової комісії не знали імена учасників, чиї роботи перевіряли. Учасникам були поставленні ситуативні завдання за 5-ма напрямами: економічна теорія, фінанси і кредит, банківська справа, маркетинг та облік і аудит, виконавши котрі вони могли набрати максимальну кількість балів 100.

Після закінчення написання робіт учням та батькам було проведено екскурсію студмістечком МАУП. Особливо екскурсантів вразила велика кількість скульптурних ансамблів на території Академії, серед яких єдиний і унікальний в Києві Сад 7-ми чудес світу, де можна побачити мініатюрні скульптури  Висячих садів Семіраміди, статую Зевса Олімпійського, Колос Родоський, мавзолей в Галікарнасі, Піраміди Гізи, Фароський маяк, храм Артеміди в Ефесі.

Після закінчення екскурсії відбулося урочисте нагородження переможців другого етапу Всеукраїнської Олімпіади МАУП з основ економіки. Тож місця та номінації розподілилися таким чином:

  • за напрямом «фінанси і кредит» переможцем визначено ученицю Чернівецького ліцею №1 Вікторію Гриф;
  • за напрямом «банківська справа» найкращим був визначений учень Київського ЛМІМ Дмитро Оріховський;
  • у напрямі «облік і аудит» найкращою роботою було названо роботу учениці Остерської гімназії Наталії Жили;
  • ученицю Економічного ліцею міста Одеси Олександру Дорохову було обрано переможницею одразу двох напрямів – «економічна теорія» та «маркетинг»;
  • також відзначили і ученицю Педагогічного ліцею міста Кіровоград Катерину Заботкіну.

3-тє місце, винагороду у 5000 гривень та знижку у  5% на весь період навчання в Академії здобув  Ігор Багрінцев, учень Економічного ліцею № 2 м. Миколаїв;

2-е місце, 10 000 гривень та 10%-ву знижку на весь період навчання отримала Наталія Невинчина, учениця Українського гуманітарного ліцею м. Києва;

Переможцем Всеукраїнської Олімпіади МАУП з основ економіки став Владислав Іванчук, учень  гімназії № 21 м. Луцьк, котрий отримав 20 000 гривень та 20%-ву знижку на весь період навчання в Академії.

Усі учні були нагороджені сертифікатами учасників Олімпіади та отримали 5%-ву знижку в оплаті.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: