Про Академію

Меню

У МАУП завершився Відкритий чемпіонат України з шахів

21 Грудня 2015 13:00

У Міжрегіональній Академії управління персоналом завершився Відкритий чемпіонат України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів, що проходив з 16 до 18 грудня.

Організаторами  змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Міжрегіональна Академія управління персоналом.

У перший день змагань відбулося урочисте відкриття чемпіонату у кіноконцертному залі «Україна». Учасників та гостей змагань зі сцени урочисто вітали  головний суддя Іван Захарчук, проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий та директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Ільницький. На церемонії відкриття чемпіонату талановиті зірки МАУП та Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП привітали шахістів із початком чемпіонату та надихнули їх своїми виступами до майбутніх перемог.

«Головною метою цих змагань є популяризації досягнень шахової гри, залучення молоді України до активних занять шахами та участі у змаганнях з шахів, виявлення талановитих молодих шахістів України та підвищення їхньої майстерності»  –   розповів Іван Захарчук.

У чорно-білих боях взяли участь 6 найсильніших команд-учасників з усієї України:

  • Команда вищого професійного училища № 25 м. Київ;
  • Команда дитячо-юнацької спортивної школи м. Миргород;
  • Збірна команда м. Кремінна;
  • Команда Економіко-правового технікуму при  МАУП м. Київ;
  • Команда дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Івано-Франківськ;
  • Команда підліткового спортивного клубу «Бригантина» м. Київ.

Протягом  трьох днів команди змагалися у складі 3+1 (троє хлопців і одна дівчина). Переможців визначали у 5 турів.  До складу головної суддівської колегії увійшли:

  • Головний суддя змагань Іван Захарчук – головний спеціаліст відділу навчально-спортивної роботи у ВНЗ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, національний арбітр, кандидат у майстри спорту;
  • Анатолій Кабанов – суддя 2-ї категорії, кандидат у майстри спорту;
  • Едуард Гельфанд – національний арбітр, заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
  • Анатолій Рибченко – суддя 1-ї категорії.

«Змагання проводяться за швейцарською системою в 5 турів у шаховій дисципліні – класична гра. Контроль часу для змагань - 60 хвилин кожному учаснику до закінчення партії. Очікування суперника при спізненні – 30 хвилин. Утворення пар команд здійснюється за набраними командними очками: 2 очки за перемогу, 1 очко за нічию, 0 очок за поразку. Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з шахів» – розповів Едуард Гельфанд.

Протягом чемпіонату учасники успішно демонстрували свою майстерність. Для команд-учасниць боротьба за призові місця виявилась досить напруженою, однак цікавою.

18 грудня відбулася офіційна церемонія закриття і оголошення переможців. На врученні нагород, серед запрошених гостей був присутній заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління сім'ї, молоді та спорту КМДА Олексій Трофімов. Олексій Станіславович привітав усіх учасників змагань і зазначив про важливість занять таким видом спорту як шахи, зауваживши, що саме шахи впливають на успішність та ерудованість особистості. Тож за результатами змагань призові місця  Відкритого чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів розподілилися так:

I місце посіла команда Дитячо-юнацької спортивної школи м. Миргород;

II місце у команди Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Івано-Франківськ;

III місце у збірної команди м. Кремінна.

Переможці змагань отримали кубки, медалі, грошові винагороди та сертифікати про знижки на навчання у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

«За 1-е місце переможці отримали сертифікати  на знижку у 30 % на весь період навчання у МАУП, за 2-е місце – 20%, за 3-є місце – 10 %. Також учасникам змагань, котрі не посіли призові місця, ми подарували сертифікати з 5%-ю знижкою на навчання в Академії» – розповів Мирон Ільницький.

Тож імена переможців: Роман Яременко, Станіслав Василів, Влада Савицька та Олександра Кривко!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: