Про Академію

Меню

У Палаці Спорту відбувся ХХ Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби

18 Лютого 2016 11:27

13-14 лютого в Києві відбувся ХХ Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним борцям і тренерам.

В Київ повернувся один з найпотужніших міжнародних турнірів, що вже двадцять років збирає найсильніших борців зі всієї планети. Міжрегіональна Академія управління персоналом виступила офіційним спонсором змагань. Турнір став ще більш представницьким, адже відтепер на київських килимах представлені усі три види боротьби: вільна, жіноча та греко-римська. Географія турніру також вразила, адже на змагання приїхали команди з 22 країн світу: Австрії, Азербайджану, Алжиру, Білорусі, Бразилії, Вірменії, Великобританії, Гватемали, Греції, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Ірану, Канади, Куби, Литви, Молдови, Росії, Словаччини, США, Угорщини та Фінляндії. 

Свято боротьби однозначно вдалося: і в день відкриття, і в неділю трибуни Палацу Спорту були заповнені. Турнір вперше відбувався за новими правилами і фінальні сутички виглядали надзвичайно видовищно. Посилювали атмосферу змагань і барабани, під які перед публікою з'являлися борці під час фіналів.

Українські борці не підвели і в підсумку завоювали 50 медалей, з яких 17 золотих, 13 срібних і 20 бронзових медалей. При цьому і "добувачі" медалей розподілилися майже порівну - по 17 медалей завоювали представники вольної боротьби у чоловіків і жінок, тоді як представники греко-римського стилю виграли 16 медалей.

 З українців переможцями київського турніру з боротьба стали Тетяна Кіт, Ангеліна Лисак, Аліна Махиня, Юлія Хавалджи, Юлія Ткач, Алла Черкасова, Василь Шуптар, Семен Радулов, Валерій Андрейцев, Андрій Квятковський, Ібрагім Алдатов, Ален Засєєв, Димитрій Тимченко, Денис Демянко, Дмитро Пишков, Олександр Чернецький, а також студент Міжрегіональної Академії управління персоналом Жан Беленюк.

Під час урочистої церемонії учасників змагань привітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний, заступник Міністра — керівник апарату Микола Даневич, віце-президенти Національного Олімпійського комітету Микола Томенко та Володимир Бринзак, президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв.

Вітаємо переможців!

Поділитися посиланням: