Про Академію

Меню

У Полтаві обговорювали актуальні проблеми правового становлення України

31 Березня 2016 13:56

30 березня у Полтавському центрі дистанційного навчання відбувся студентський науково-практичний семінар «Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики».

Студенти-правники ІІІ та IV курсів обговорювали актуальні питання сучасного розвитку української держави. Зокрема, щодо правової сторони працевлаштування студентів після закінчення навчання у ВНЗ. Порадувала оптимістична позиція студентів МАУП, які вважають, що в першу чергу залежить від людини, де і ким може влаштуватися на роботу. На жаль, нашій молоді доведеться долати багато перешкод на шляху власного професійного становлення. Але викладачі Полтавської філії МАУП завжди готові допомогти і теоретично, і практично.

Наталя Миколаївна Нестеренко, к.ю.н., доцент МОН, доцент кафедри комерційного та трудового права МАУП, яка представляє інтереси громадян України в судах Полтавщини, завжди запрошує студентів Полтавської філії на свої засідання.

«Практика, досвід – це необхідне закріплення теоретичного знання. Особливо, для юристів, – каже Наталя Миколаївна, звертаючись до студентів. – Ви можете знати юриспруденцію на відмінно, але люди, які дають вам роботу, оплачують ваші юридичні послуги, очікують від вас практичного вміння. Важливо реалізувати власний потенціал, вміти знайти своє місце: чи то в судах, чи в юридичних конторах, чи на підприємствах».

Серед інших важливих проблем, обговорюваних на семінарі, - діяльність Ради безпеки ООН, реформування судової гілки влади, правова сторона одруження з іноземними елементами тощо.

Поділитися посиланням: