Про Академію

Меню

Василь Вірастюк - новоспечений випускник МАУП!

18 Лютого 2016 13:16

За 26 років існування Міжрегіональної Академії управління персоналом клуб видатних випускників МАУП щороку поповнювався зірковими випускниками. Цьогоріч до лав клубу увійшов відомий український спортсмен Василь Вірастюк.

Василь Вірастюк - український спортсмен, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004), член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках, Заслужений майстер спорту України.

Василь став студентом Академії у 2008 році, вступивши на навчання за спеціальністю «менеджмент» і спеціалізацією «економіка та управління бізнесом». Вже з перших місяців навчання почав брати активну участь у житті Академії.

 

Відтак вже 29 травня 2009 року на території МАУП були проведені змаганням найсильніших атлетів України «Богатирські ігри». Справжнє свято спорту зібрало численних глядачів на трибунах на Площі знань, які вітали атлетів гучними оплесками. Спортсмени піднімали важкі кулі, перетягували автомобілі та причепи.

 

Український богатир брав активну участь не лише у спортивному житті Академії, але й  у різноманітних мистецьких конкурсах та фестивалях. У Міжнародний День менеджера та на відзначенні першого ювілею Інституту менеджменту і бізнесу ім. Б. Хмельницького МАУП атлет вітав своїх однокурсників та вручав їм грамоти. Завжди брав участь у Днях знань на перше вересня і давав напутні слова студентам-першокурсникам.  

 

У 2013 році Василь вступив до магістратури МАУП за спеціальністю «менеджмент організацій і адміністрування». І зовсім нещодавно став випускником Академії, отримавши диплом з відзнакою з присвоєнням ступеня магістра з економіки та управління бізнесом.

 

Вітаємо Василя Вірастюка з вдалим закінченням навчанням та бажаємо успіхів як у професійній сфері, так і у світі спорту!

Ольга Коробій

 

Поділитися посиланням: