Спорт

ДЮСШ МАУП

ДЮСШ "JUVENTUS FOOTBALL ACADEMY UKRAINE"

В Академії, де навчається близько 20 тисяч студентів, немало таких, які навчальний процес поєднують з активним заняттям спортом. Маупівці входять до збірних команд України і здобувають нагороди найвищої якості на найпрестижніших форумах планети. Серед наших вихованців є чемпіони Європи, світу й Олімпійських ігор.

Спортивно-оздоровчі заходи в Міжрегіональній Академії управління персоналом проводяться за такими основними напрямами:

  • залучення студентів до фізкультурно-спортивної діяльності для творчого засвоєння ними цінностей фізичної культури і спорту з метою гармонійного розвитку та зміцнення фізичного і духовного здоров’я, підготовки до майбутньої професії;
  • формування у студентів гуманістичного світогляду, системно-упорядкованого комплексу знань, що охоплює філософську, соціальну, природничо-наукову, психологічну та екологічну тематики, тісно пов’язаних з теоретичними і практичними засобами фізичної культури;
  • формування у студентів потреби до зміцнення здоров’я, фізичного вдосконалення різноманітними способами і формами фізичного виховання, культури здорового способу життя, навичок самостійних занять фізичними вправами протягом усього життя, основ сімейного фізичного виховання;
  • розробка та впровадження новітніх засобів і методів, які сприяють фізичному вихованню, спортивному вдосконаленню студентів;
  • підготовка та видання підручників, навчальних посібників, методичних розробок, рекомендацій, вказівок, матеріалів з фізичного виховання і спорту для студентів;
  • проведення наукових і науково-методичних досліджень з актуальних проблем фізичного виховання, що сприяють подальшому вдосконаленню системи фізичного виховання студентів.

Департамент фізичного виховання і спорту проводить спортивно-масову, фізкультурно-оздоровчу діяльність за своїми планами в тісному контакті з кафедрою фізичного виховання, інститутами Президентського університету та вищими навчальними закладами України, а також Голосіївською районною державною адміністрацією у місті Києві.

Основна діяльність Департаменту фізичного виховання та спорту спрямована на: організацію та проведення роботи 16 спортивних і оздоровчих секцій: рукопашний бій (чоловіча, жіноча, змішана групи та збірна команда), айкідо, настільний теніс, спортивне орієнтування і туризм, аеробіка (студенти, співробітники та збірна команда), шейпінг, атлетична гімнастика (студенти, співробітники та збірна команда), легка атлетика, волейбол, футбол, греко-римська боротьба, вільна боротьба, спортивні танці та капуейро, спеціальна медична група; організацію та проведення тренувального процесу збірних команд МАУП з різних видів спорту; забезпечення навчального процесу з фізичного виховання необхідними спортивними приміщеннями та спорудами, спортивним інвентарем для належного проведення занять.

На базі зазначених секцій створені збірні команди МАУП, які беруть участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з аеробіки, важкої атлетики, вільної та греко-римської боротьби, плавання, легкої атлетики, настільного тенісу, волейболу, футболу, баскетболу, рукопашного бою тощо. Проводять заняття і тренування 16 висококваліфікованих тренерів, з яких 6 — заслужені тренери України та заслужені майстри спорту: майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України зі спортивної ходьби А. В. Соломін, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з футболу А. Б. Коновалов, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з важкої атлетики В. Г. Кулак, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з футболу В. Ф. Лозінський та ін.

Спортивні та спортивно-оздоровчі секції відвідують понад 645 студентів та близько 70 співробітників Академії.

Студенти-спортсмени МАУП беруть участь у змаганнях різного рівня. Так, члени збірної команди з вільної та греко-римської боротьби були учасниками чемпіонату, що проходив у Києві. А на чемпіонаті України з вільної боротьби у Харкові студенти Ірина Харів та Микола Айвазян вибороли І місце, Андрій Квятковський, Андрій Нагорний, Євген Дзюбак — ІІІ місце. На чемпіонаті України з вільної боротьби серед молоді до 20 років студенти МАУП Арсен Єдігаров та Мурадін Кушхов здобули звання чемпіонів і вибороли путівку на чемпіонат світу серед молоді, який проходив в м. Бухаресті (Румунія), де Мурадін Кушхов став призером. Збірна команда МАУП з футболу на Х ювілейному чемпіонаті України серед студентів утретє стала чемпіонами України з футболу серед ВНЗ. Збірна команда з футболу, виступаючи на ІX чемпіонаті Європи серед ВНЗ в м. Стамбулі (Туреччина), здобула у загальному заліку V місце і вперше у своїй історії за рейтингом посіла І місце за результатами виступів у чемпіонатах Європи.

Уперше у світі українець в 2010 р. студент МАУП Олександр Спірко у ваговій категорії до 69,9 завоював звання чемпіона світу з боксу серед професіоналів у двох версіях ІВО та ІВF. Зараз Олександр має титули чемпіона Європи WBO, чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBC серед молоді, чемпіона світу за версією UBA.

Департамент фізичного виховання і спорту брав участь у проведені ХІІІ Міжнародного турніру з вільної боротьби (м. Київ), в якому понад 500 найсильніших спортсменів світу з 29 країн виборювали нагороди.

Члени збірної команди МАУП зі спортивного орієнтування та туризму були учасниками свята, присвяченого дню туризму в Голосіївському районі м. Києва. Організовано спелеовиїзд до печер “Атлантида” (м. Кам’янець-Подільський), “Оптимістична” (м. Львів), “Млинки” (м. Тернопіль) та спортивне тренування зі скелелазіння в с. Денеши Житомирської області. Студенти МАУП також брали участь у I Всеукраїнському змаганні з їздового спорту. Члени збірної команди МАУП з плавання систематично беруть участь у чемпіонаті Голосіївського району з плавання серед ВНЗ.

Департаментом фізичного виховання та спорту систематично організовуються та проводяться чемпіонати МАУП з футболу, з баскетболу, аеробіки, настільного тенісу та багатьох інших видів спорту, спартакіади МАУП з 7 видів спорту. Студентська спартакіада проводиться з метою розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я студентів та залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також набуття студентами навичок здорового способу життя.

Діяльність Департаменту фізичного виховання та спорту спрямована на організацію та проведення рекламно-інформаційної роботи. Постійно ведеться робота із залучення до навчання в МАУП перспективної спортивної зміни з відомих спортивних навчальних закладів та відомих спортсменів. Диплом Академії про вищу освіту мають такі видатні спортсмени, як Володимир Шацьких — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу з греко-римської боротьби; Ельбрус Тедеєв — заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор в Атланті та олімпійський чемпіон з вільної боротьби 2004 р. в Афінах; Ігор Разорьонов — заслужений майстер спорту, чемпіон Європи серед юніорів, двократний чемпіон світу з важкої атлетики, срібний призер Олімпійських ігор в Афінах та учасник Олімпійських ігор в Пекіні; Наталія Скакун — заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка з важкої атлетики 2004 р. в Афінах; Василь Федоришин — срібний призер Олімпійських ігор 2008 р. в Пекіні з вільної боротьби, заслужений майстер спорту, триразовий чемпіон Європи, кращий борець світу 2008 року; Дмитро Проневич — чемпіон Всесвітньої універсіади з футболу 2007 р., бронзовий призер чемпіонату Європи з футболу серед ВНЗ 2006 р., майстер спорту міжнародного класу; Василь Вірастюк — володар титулу “Найсильніша людина світу” (2004 р.), член збірної важкоатлетів України, яка виборола титул “Найсильніша нація світу” 2003 і 2004 р., заслужений майстер спорту; Іріні Мерлені (Микульчин) — дворазова чемпіонка Європи, триразова чемпіонка світу, бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні та олімпійська чемпіонка з вільної боротьби 2004 р. ігор в Афінах, заслужений майстер спорту; Дмитро Безверхий — володар Кубку світу з кікбоксингу 2009 р. та багато ін.

В періодичних виданнях висвітлюються спортивні досягнення студентів МАУП.

З метою підбиття підсумків роботи щорічно директор департаменту Мирон Ільницький, викладачі кафедри фізичного виховання та студенти — члени наукового гуртка беруть участь і готують наукові статті та доповіді на наукові конференції.

Щосеместру на кафедрі проводяться підсумкові науково-методичні конференції викладачів і студентів МАУП. Під керівництвом завідуючої кафедри фізичного виховання О. М. Поляничко працює студентський науковий гурток.

У збірниках ВАК постійно публікуються наукові праці викладачів і студентів. Викладачі кафедри фізичного виховання систематично беруть участь у науково-практичних семінарах, всеукраїнських та міжнародних конференціях: III Міжнародна науково-практична конференці» (Кам’янець-Подільский національний університет ім. Івана Огієнка); III Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми переживання життєвої кризи” (Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя); III Міжнародна науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту” (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова).

Завідуюча кафедрою фізичного виховання та спорту, доцент О. М. Поляничко виконує роботу над дисертацією доктора наук, є дійсним членом Спеціалізованої Вченої ради Міжнародної Кадрової Академії (МКА), Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) та Міжнародного Відкритого університету (МВУ) з психологічних та педагогічних наук (спеціальності: психологія, освіта).

Щодо виховної роботи Департаменту, викладачі кафедри активно беруть участь у підготовці та проведенні спортивних змагань з різних видів спорту. Навчальний процес і виховна робота є єдиною сферою впливу на світогляд студента. Викладачі кафедри фізкультури завжди намагаються довести до свідомості студентів необхідність здорового способу життя та прищепити потребу у пізнанні самого себе, виховати впевненість у власних можливостях. Постійно оновлюється спортивна наочна інформація для студентів.

Талановиті, активні і цілеспрямовані студенти — найбільша гордість нашої Академії!

Поділитися посиланням: