Видавництво МАУП

Засноване водночас з МАУП. Спеціалізується на випуску оригінальної навчальної літератури, адаптованої до реальних умов економіки та суспільного життя.

Видання МАУП

Однією з основних складових високого рівня підготовки студентів МАУП стало використання у навчанні освітньої літератури власного Видавництва. На його рахунку понад 400 найменувань видань - підручників, монографій, навчальних посібників з питань управління персоналом, менеджменту та бізнесу, економіки, права, педагогіки, психології та соціології, багато з яких рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Серед авторів - відомі українські вчені з різних наукових сфер.

Практична спрямованість навчальної літератури Видавництва зробила її добрим помічником і порадником не тільки для тисяч студентів МАУП, а й для наукових працівників, спеціалістів і керівників усіх рівнів у їх повсякденній роботі.

Кожен студент МАУП на початку семестру одержує комплект літератури Видавництва МАУП, що входить до вартості навчання.

Видавництво МАУП - постійний учасник престижних книжкових виставок та ярмарків.

Колектив Видавництва сподівається, що видання МАУП становитимуть інтерес для всіх, хто вивчає та професійно займається питаннями управління персоналом, економіки, менеджменту та бізнесу, права, філософії, психології, соціології та інших наук.

Книги можна придбати у магазині BIBLION на території МАУП (Київ, вул. Фрометівська, 2) або на сайті http://biblion.com.ua/

Телефон Видавництва МАУП: (044) 490-95-19
Поділитися посиланням: