Про Академію

Меню

Студентське самоврядування Міжрегіональної Академії управління персоналом

Хізяк Анастасія Сергіївна

Голова  Студентської ради Міжрегіональної Академії управління персоналом

Народилась і перші 16 років свого життя провела в місті Жмеринка, що на Вінниччині. Ще зі школи мені дуже подобалась хімія, тому і вирішила що вступатиму на факультет фармація, а що це буде саме Міжрегіональна Академія управління персоналом в мене сумнівів не було. Так я і стала студенткою МАУПу.

На посаду голови студентської ради пішла, щоб зробити студентські роки, незабутніми та цікавими.

Тел. 093-233-26-21

nastia.hizyak2003@gmail.com 

Бачуріна Надія Олександрівна

Заступник Голови Студентської ради Міжрегіональної Академії управління персоналом,омбудсмен

Народилась 17 лютого 1998 року в Києві,що розташований у середній течії Дніпра у північний Наддніпрянщини.

З раннього дитинства цікавилась природознавством тому моє улюблене місце у Києві було Національний науковий природничий музей НАН України. А також цікавило юриспруденція тому в подальшому В 2019 році здобула кваліфікацію вищої освіти бакалавра напрям підготовки «Правознавство». В університеті сподобалась психологія а в Київському палаці дітей та юнацтва проходила курси Медичної школи тому зараз я і навчаюсь на медичного психолога,активно прохожу різні курси ,що допомагають краще усвідомити майбутню спеціальність.

Я в захваті від навчання в МАУП,на 1 курсі я мала можливість вивчати предмети за своїм напрямом – Медична психологія,закінчувати різні курси та відвідувати секції. Завдяки студентської ради ми реалізували багато цікавих проектів, покращували свої організаційні навички знаходити цікавих та активних знайомих. Тому планую і надалі покращувати себе як особистість та робити студентське життя яскравим на емоції та спогади.

Наразі я староста курсу та групи МФ-9-20-М1МдП (5.0д)-3 курс, голова студентського наукового гуртка. Звертайтесь за допомогою.

Тел. +380506403997

sonbizombi@gmail.com

Весьолкін  Володимир Михайлович

Голова студентської ради Навчально- наукового інститут управління, економіки  та бізнесу

Перші 17 років свого життя провів у маленькому містечку на Донеччині. Там здобув повну загальну середню освіту. В літку  2020  року, коли постало питання про подальше навчання, без сумніву обрав МАУП.

Зазвичай роблю все від душі ,так щоб потім не шкодувати про здійснене та отримувати максимум позитивних емоцій.  За 11 років шкільного життя, та за досить невеликий термін студентства, встиг проявити усі свої організаторські якості. Спортивні та розважальні заходи – моя пристрасть. 

На мою думка, період навчання в МАУП – найкращий час для розвитку особистості. Саме через це вирішив спробувати себе на посаді голови Студенської ради Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів. Та не пошкодував.  Дуже важливою для мене є змога працювати на покращення дозвілля та навчального процесу наших студентів.

Міжрегіональна Академія управління персоналом подарувала мені безліч приємних знайомств, за що я дуже вдячний. Бо індивід тільки тоді стає особистістю, коли він задіяний у суспільних відносинах, у спілкуванні з людьми.

Життєве кредо:  Будь собою, інші ролі зайняті.

Тел. 066-077-39-16

Толокевич Дар'я Володимирівна

Голова студентської ради Інституту психології та соціальних наук.

Мене звати Даша, мені 17 років, народилась у чарівному місті Києві, я студентка першого курсу факультету психології, займаюся танцями, захоплююсь вивченням німецької мови та беру активну участь у студентському житті університету.

Тел. 095-409-90-67

vikvir04@gmail.com

Демченко Володимир Вікторович

Голова студентської ради Навчально-наукового інституту права ім. Князя Володимира Великого

Мене звати Володимир, мені 21 рік , народився на Сумщині, переїхав до Києва 8 років тому, займаюся спортом,  я студент першого курсу Магістратури.

Тел. 050-920-98-60

Vovad5338@gmail.com

Околотенко Катерина Сергіївна

Голова студентської ради  Інституту медичних та фармацевтичних наук

Мене звати Катерина і я навчаюсь на 2 курсі інституту медичних та фармацевтичних наук на факультеті «Медична психологія».

Народилася у місті-герої та корабелів — Миколаїв. За 11 років свого шкільного життя була старостою, застосовуючи та вдосконалюючи свої організаторські якості.

Для мене досить важливо працювати для покращення дозвілля та навчального процесу студентів нашої академії. На мою думку, людина відбувається як особистість тоді, коли активно взаємодіє із соціумом. Я хочу зробити студентське життя більш насиченим різними подіями та створити активну взаємодію між студентами різних інститутів.

Тел. 099-202-13-15

okolotenkoe@gmail.com

Лигирда Олександра Василівна

Голова студентської ради Інституту комп'ютерно-інформаційних технологій та дизайну

Мене звати Олександра. Мені 17. Майже все своє життя я живу і навчаюся в Києві. Восени 2022 я вступила до МАУПа та навчаюся на спеціальності ІПЗ і являюсь замісником старости групи. Я цікавлюся різними видами діяльності і багато подорожую Україною. Поки що не маю хобі , але дуже хочу спробувати себе у ролі голови студентської ради інституту комп'ютерних технологій.

Тел. 066-453-74-58

ligirdaoleksandra@gmail.com

Положення про студентське самоврядування ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом»

Правила поведінки здобувачів вищої освіти Міжрегіональної Академії управління персоналом

Антидопінгові правила Національного антидопінгового центру УкраїниПоділитися посиланням: