Про Академію

Меню

Наукове товариство студентів і молодих вчених

Голова наукового товариства студентів і молодих вчених

Лопусевич Володимир

097-844-41-15

11.06.2001 року народження

Літом у 2018 році закінчив загальноосвітню школу I-III ступенів №3 у м.Вараш, Рівненської області.  Брав активну участь в житті школи та займався багатою науковою діяльністю, серед якої участь в олімпіадах, турніра, брейнрингах як на обласному та і всеукраїнському рівні, з здобуванням переможних місць.

Восени у 2018 році вступив на I курс до МАУП на спеціальність «Міжнародне право»

Зимою у 2019 році в зв’язку з ліквідацією спеціальності перевівся на спеціальність «Право» зі спеціалізацією «Міжнародне право»  на якій навчаюсь і по сьогодні.  Займаю посаду старости своєї групи П-9-18-Б1МжПр.
Займаю пост Заступника Голови Наукового студентського товариства МАУП

Навчання в МАУП дійсно багатогранне та цікаве. Кожен день приносить якісь нові враження, в більшості приємні. Ніколи не жалів , що обрав саме цей ВУЗ для отримання вищої освіти і впевнений, що не даремно поєднав своє життя саме з МАУП.  
В майбутньому буду працювати в дипломатичних та консульських представництвах України та представляти нашу країну на міжнародній арені.

Ще з шкільних часів і по сьогодні займаюсь громадською діяльністю, співпрацюю з багатьма молодіжними та громадськими організаціями м. Києва .  Займаю активну громадянську та студентську позицію, саме через висунув свою кандидатуру восени 2020 року на пост Голови Студентської Ради МАУП – де отримав підтримку більшості та був обраний Головою СР МАУП.

Щиро вірю , що з підтримкою моєї команди та адміністрації академії ми зможемо покращити та удосконалити навчальний простір для студентів та забезпечити їх захист на усіх рівнях.

Поділитися посиланням: