Спеціальності

Друзі, для вашої зручності ми створили спеціальні інфографіки стосовно строків і порядку вступної кампанії 2022

           Вступ на бюджет                        Вступ на контракт


Ознайомитись із правилами вступу до ЗВО, якщо Ви знаходитесь на тимчасово окупованій території, можна за посиланням

Всі українські студенти та абітурієнти, які зараз опинилися за кордоном, тепер мають можливість продовжити навчання дистанційно чи заочно у польському ЗВО українською мовою. Навіть без потреби переводитися з рідного ЗВО! Детальніше про програму читайте тут: https://bit.ly/3J6sfXq 

Також, знаходячись в Україні, наразі ви можете отримати подвійний (польський та український, обидва державного зразка) диплом завдяки програмі за посиланням: https://bit.ly/3rDmZ7E

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, тож ми створили зручний портал для вступу онлайн до ЗВО за будь-якої форми навчання, з сертифікатами ЗНО чи без них.

Для того, щоб отримати вищу освіту в МАУП, вам необхідно виконати наступні дії:

  1. Перейдіть на сайт http://vstup.maup.com.ua/

  2. Ознайомтесь з актуальним примірником договору відносно бажаного рівня освіти http://vstup.maup.com.ua/documents/

  3. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть та відправте нам заявку на вступ. Необхідно буде вказати певну персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію, дані щодо вашої попередньої освіти. На цьому етапі ви обираєте вашу майбутню спеціальність і підрозділ МАУП, а також дізнаєтеся вартість навчання.

  4. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 5 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь».

  5. Внесіть протягом 5 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання.

  6. Успішно складіть вступні випробування.

  7. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу.

  8. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне та дистанційне навчання на бакалавраті та магістратурі в МАУП дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом бакалавра або магістра. 

Окрім цього, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%

Встигнути скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту можна лише до 20 серпня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — задля Вашої безпеки та комфорту ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. 

Переходьте на сайт, заповнюйте заявку на вступ, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії: 

(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp),
(096) 490-490-0

Відкрийте себе в МАУП!

Академія готує висококваліфікованих фахівців за наступними галузями знань:

Вартість навчання у МАУП

За детальною інформацією звертайтеся до приймальної комісії:

(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp),
(096) 490-490-0
    Поділитися посиланням: