226 «Фармація, промислова фармація»

Шановні абітурієнти!

Цього року для вступу до закладів вищої освіти на медичні та фармацевтичні спеціальності скасовано мінімальний прохідний бал ЗНО або НМТ у 150 та 130 балів (для другого та третього предметів).

Таким чином, для вступу абітурієнтів до нашої Академії на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» (бакалаврат) приймаються документи від абітурієнтів з мінімальними балами ЗНО або НМТ не менше 100 балів.

Запрошуємо Вас скористатись можливістю реалізувати Вашу мрію стати фармацевтом!

Знижку 20% на навчання в МАУП абітурієнти можуть отримати під час Днів відкритих дверей. Більше інформації та найближчу дату Дня відкритих дверей шукайте на спеціальному сайті. Або ж вступайте онлайн у будь-який зручний для вас час, і також отримуйте знижку на навчання.

Мрієте змінити майбутнє нашої країни на краще? Бажаєте приймати найактивнішу участь у збереженні здоров’я нації та допомагати людям? Віддавна хочете поєднати життя із фармацевтичною галуззю? Ваша мрія може здійснитися разом з МАУП! Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує на навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація».

Навчання можливе за денною та заочною формами і відповідає всім стандартам, планам і програмам Міністерства охорони здоров’я України. Для вступу на спеціальність абітурієнти складають ЗНО з української мови та літератури, хімії, біології або фізики.
Дисципліни студентам викладають доктори та кандидати медичних і фармацевтичних наук з практичним досвідом роботи на керівних посадах Державної служби лікарських засобів, вітчизняних фармацевтичних заводів, національних роздрібних аптечних мереж та лабораторій з контролю якості лікарських засобів.

Під час навчання майбутні фахівці з фармації:

 • оволодіють основами фармакології (науки про лікарські засоби та їх дію на організм людини);
 • опанують особливості фармакогнозії (науки про лікарські рослини, рослинну сировину і препарати з них);
 • отримають навички технології ліків (науки про промислове виробництво та виготовлення ліків в умовах аптеки);
 • познайомляться з новими підходами до організації та економіки фармації (науки про правове регулювання фармацевтичного забезпечення населення, організацію діяльності аптечних закладів, особливості управлінського обліку в умовах аптеки);
 • навчаться застосовувати інноваційні методи фармацевтичного управління, надання фармацевтичної допомоги та просування лікарських засобів.

Професійна та практична підготовка проводиться у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та патофізіологічних кабінетах, в спеціалізованих аудиторіях навчальної аптеки. А для закріплення здобутих навичок та знань студенти проходять практику в аптечних мережах та аптеках міста Києва, фармацевтичних компаніях та у ботанічних садах України.

Після отримання диплому випускники мають право працювати в:

 • аптечних мережах та аптеках;
 • оптових фармацевтичних фірмах, фармацевтичних складах;
 • представництвах зарубіжних фармацевтичних компаній;
 • фармацевтичних call-центрах;
 • фармацевтичних заводах та фабриках;
 • лікувальних та оздоровчих закладах;
 • лабораторіях з контролю якості лікарських засобів.

Тож, якщо ви хочете бути впевнені у своєму майбутньому, мати постійну роботу, належні умови праці й стабільний дохід, тоді ми запрошуємо вас на навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація».

Поділитися посиланням: