Практика

Відпрацювання практичних навичок та ситуаційне навчання для досягнення ПРН здійснюється в спеціалізованих аудиторіях (лабораторіях), таких як «Лабораторія криміналістики та аудиту», «Лабораторія цивільного захисту та громадянської оборони», «Лабораторія вогневої підготовки», «Лабораторія-полігон кібербезпеки» та «Лабораторія використання поліграфічних та  психологічних технологій».

Також в освітньому процесі активно використовуються лінгафонний кабінет, кабінети мультимедіа-технологій, Лабораторія практичної психології, Навчально-тренінговий клас практичної підготовки, Навчальна аудиторія історії України та культурології, Навчальна аудиторія філології та соціальних наук, Навчальна аудиторія української мови.

Важливе значення для підготовки майбутніх фахівців у галузі безпеки має потужна база практичного навчання, яка дає змогу здобувачам освіти завершити вивчення  змістових модулів освітніх компонентів на базі практики.

Для реалізації зазначеного ПрАТ «ВНЗ «МАУП» укладено відповідні Договори про проведення практичної підготовки здобувачів вищої освіти. Бази проведення практичних занять:

 

Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві (виробнича практика) ГУ ДСНС України у м. Києві (далі – Головне управління) є територіальним органом Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, уповноваженим на забезпечення реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародне агентство корпоративної безпеки СР» (виробнича практика).

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба охорони громадського порядку» (виробнича практика ).

Всеукраїнська професійна спілка «Національна спілка приватних виконавців» (виробнича практика).

Окрім того, здобувачі освіти можуть проходити виробничу практику на таких базах практики:

Технологічні сили України (ТСУ). Підприємства-засновники ТСУ посилюють українську армію роботизованими системами та програмними продуктами з 2014 року. Місія об'єднання – формування суто українських відповідей на воєнні загрози майбутнього заради збереження життів людей та нашої державності.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародне агентство корпоративної безпеки СР» (ТОВ «МАКБСР»). Товариство функціонує з 2017 року, надаючи послуги в таких галузях як: 69.10 Діяльність у сфері права; 80.10 Діяльність приватних охоронних служб; 80.20 Обслуговування систем безпеки; 80.30 Проведення розслідувань; 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Служба охорони громадського порядку» (ГФЗОГПІДК "СОГП"). Функціонує з 2018 року, сприяючи діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки.

В ході проходження виробничої практики, студенти мають змогу не тільки зануритися у вир практичної діяльності, але й набути навиків роботи у колективі, відточити власні hard skills та soft skills, принести реальну користь у окремих безпекових напрямах та вітчизняній галузі національної безпеки в цілому.