Про Академію

Меню

Інститут безпеки ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

Інститут безпеки надає освітні послуги по наступним спеціальностям:

Унікальний шанс отримати знання та навички в сфері безпеки з економічними, кібернетичними, юридичними або воєнними особливостями. Це можливість військовослужбовцям, офіцерам, правоохоронцям, спецслужбовцям зробити кар`єру в обраній сфері діяльності, отримавши освітній рівень магістра за вказаними безпековими спеціальностями.

Менеджери, власники бізнесу та HR—фахівці зможуть підвищити свої освітні навички для ефективного керування підприємствами. Військовослужбовці без вищої освіти або з освітою бакалавра мають можливість підвищити свій освітній рівень для можливості заняття вищих посад та звань. Також, вказана освіта дає можливість кар`єрного росту і в
недержавній сфері, в якості управлінця, менеджера, HR-фахівця, спеціаліста
з безпеки і таке інше.

Викладені знання в сфері безпеки є унікальними та все далі стають актуальними. Наші випускники зможуть працювати з отриманим дипломом будь де за кордоном, і після звільнення зі служби в недержавній сфері. Спеціалістів в галузі економіки, суспільних відносин, менеджменту, високих технологій з ухилом на знання в сфері безпеки не вистачає в усьому світі.

Освіта в Інституті безпеки надається за денній та заочній формами навчання, що дозволяє військовим отримувати її не покидаючи своє основне місце служби.

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, тож ми створили зручний портал для вступу онлайн до ЗВО за будь-якої форми навчання, з сертифікатами ЗНО чи без них.

Для того, щоб отримати вищу освіту в МАУП, вам необхідно виконати наступні дії:

  1. Перейдіть на сайт http://vstupmaup.com.ua/

  2. Ознайомтесь з актуальним примірником договору відносно бажаного рівня освіти http://vstupmaup.com.ua/documents/

  3. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть та відправте нам заявку на вступ. Необхідно буде вказати певну персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію, дані щодо вашої попередньої освіти. На цьому етапі ви обираєте вашу майбутню спеціальність і підрозділ МАУП, а також дізнаєтеся вартість навчання.

  4. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 5 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь».

  5. Внесіть протягом 5 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання.

  6. Успішно складіть вступні випробування.

  7. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу.

  8. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне та дистанційне навчання на бакалавраті та магістратурі в МАУП дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом бакалавра або магістра. 

Окрім цього, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%

Встигнути скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту можна лише до 2 березня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — задля Вашої безпеки та комфорту ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. 

Переходьте на сайт, заповнюйте заявку на вступ, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії: 

(093) 490-490-0 (Viber, WhatsApp),
(096) 490-490-0

Відкрийте себе в МАУП!

Поділитися посиланням: