Довузівська підготовка із вивченням мови

Інформація для абітурієнтів, які бажають навчатися на довузівській підготовці та вивчати мову

Довузівська підготовка (підготовчий факультет):

Інститут міжнародної освіти здійснює довузівську підготовку  за напрямами :

  • Економіка;
  • Гуманітарні науки;
  • Інженерні науки;
  • Медицина та біологія.

Під час навчання на підготовчому факультеті іноземні студенти опановують українську або іншу мову (за власним вибором), а також вивчають, в залежності від обраного напряму, наступні дисципліни: математику, фізику, хімію, біологію, економіку, географію, історію та інші.

Навчання триває один академічний рік або півтора академічні роки згідно з навчальним планом та в залежності від часу заїзду та формування груп.

Вступ до Академії на довузівську підготовку включає в себе наступні етапи:

1. Отримання Запрошення на навчання в Україні

Для отримання Запрошення абітурієнт звертається до адміністрації Інституту міжнародної освіти особисто або через представника (фірма-контрагент) за адресою: [email protected], проходить онлайн-співбесіду, надає копії першої сторінки паспорту та документу про попередню освіту з отриманими балами з вивчених дисциплін, перекладені українською або англійською мовою. Крім того, до пакету документів додається згода на обробку персональних даних та довіреність на отримання запрошення, заповнені абітурієнтом особисто. Після розгляду документів Академія видає Запрошення на навчання, яке оформлено згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.

2. Оформлення візи на навчання в Україні в Посольстві України в країні проживання абітурієнта.

3. В’їзд в Україну на навчання до Академії.

4. Оформлення абітурієнта на навчання.

Для зарахування до Академії іноземець подає такі документи:

а)  заяву-анкету (оформлюється в Академії);

б) оригінал та копію документа про попередню освіту з додатком, в якому міститься інформація про його успішність з навчальних дисциплін, перекладені українською мовою і легалізовані Посольством України в країні проживання;

в)  копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, перекладену українською мовою та завірену нотаріально в Україні;

г) дійсний поліс медичного страхування (оформлюється в Академії);

д) 8 матових фотокарток розміром 35 х 45 мм;

5. Після зарахування студент оформлює Посвідку на тимчасове проживання в Україні на весь період навчання в Державній міграційній службі України.

Поділитися посиланням: