Бакалаврат або магістратура

Набір на навчання у бакалавраті та магістратурі здійснюється двічі на рік до початку академічних семестрів (до 1 листопада та до 1 березня).

Навчання здійснюється очно/заочно за акредитованими спеціальностями.

Прийом іноземців на навчання проводиться очно та/або дистанційно.

Брати участь у дистанційному прийомі можуть іноземці, які отримали запрошення на навчання, зареєстроване в Автоматизованій системі «Електронний журнал» уповноваженого Міністерством освіти i науки України державного підприємства, отримали комплекс послуг з інформаційної та консультаційної підтримки, а також отримали візу для в'їзду в Україну (крім громадян країн безвізового в'їзду) з метою навчання aбo здійснили процедуру легалізації документів про освіту в країні ïx видачі; здійснили легалізацію в Міністерстві закордонних справ (M3C) країни, яка видала документ про освіту; здійснили легалізацію в консульському відділі дипломатичної установи України за кордоном (консульська легалізація aбo апостиль).

Термін навчання залежить від форми навчання (очна/заочна), базової освіти абітурієнта:

– до рівня бакалавр очної форми – термін навчання 4 роки;

– до рівня  бакалавр  заочної форми – термін навчання від 4 до 4,6 років;

– до рівня магістр очної форми залежно від обраної спеціальності – термін навчання від 1 року 6 місяців  до 2 років; 

– до рівня магістр  заочної форми залежно від обраної спеціальності – термін навчання від 1 року 6 місяців  до 2 років.

Вступ до Академії на очну/заочну форму (бакалаврат/магістратура) навчання включає в себе наступні етапи:

1. Отримання Запрошення на навчання в Україні  для країн з візовим режимом з Україною або листа-погодження при переході з іншого закладу вищої освіти.

- Для отримання Запрошення абітурієнт звертається до адміністрації Інституту міжнародної освіти особисто або через представника (фірма-контрагент) за адресою: [email protected], проходить онлайн-співбесіду, надає копії першої сторінки паспорту та документу про попередню освіту з отриманими балами з вивчених дисциплін, перекладені українською або англійською мовою. Крім того, до пакету документів додається згода на обробку персональних даних та довіреність на отримання запрошення, заповнені абітурієнтом особисто. Після розгляду документів Академія видає Запрошення на навчання, яке оформлено згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.

- При переході з іншого закладу вищої освіти абітурієнт має подати документи та скласти вступне випробування у термін, якій не перевищує 10 календарних днів від дати відрахування з попереднього закладу вищої освіти.

2. Оформлення візи (для країн з візовим режимом) на навчання в Україні в Посольстві України в країні проживання абітурієнта.

3. В’їзд в Україну на навчання до Академії.

4. Оформлення абітурієнта на навчання.

Для допуску до складання вступних випробувань до Академії іноземець подає такі документи:

а)  заяву-анкету (оформлюється в Академії);

б) оригінал та завірену нотаріально копію документа про попередню освіту з додатком, в якому міститься інформація про його успішність з навчальних дисциплін, перекладені українською мовою і легалізовані Посольством України в країні проживання, та, у разі переходу з іншого закладу вищої освіти, академічну довідку про попередній період навчання;

в)  копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, перекладену українською мовою та завірену нотаріально в Україні;

г) дійсний поліс медичного страхування на весь період навчання (оформлюється в Академії);

д) 8 матових фотокарток розміром 35 х 45 мм.

5. Після успішного складання вступних випробувань абітурієнт зараховується до Академії.

6. Після зарахування студент очної форми навчання оформлює Посвідку на тимчасове проживання в Україні на весь період навчання в Державній міграційній службі України.

Громадяни Російської Федерації та Республіки Білорусь, які не мають посвідки на постійне (тимчасове) проживання в Україні, приймаються на навчання за індивідуальним дозволом Міністерства освіти i науки України.

Поділитися посиланням: