Про Академію

Меню

Бюро сприяння досягнення цілей сталого розвитку

Бюро сприяння досягнення цілей сталого розвитку – є структурним підрозділом Академії, який здійснює розробку та реалізацію стратегії Академії щодо досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР).

ЦСР – це 17 глобальних цілей, які були узгоджені світовими лідерами в 2015 році. Вони спрямовані на вирішення таких проблем, як бідність, голод, нерівність, зміна клімату та охорона навколишнього середовища.

Бюро створено у 2016 році.

Бюро сприяння досягнення ЦСР працює з усіма підрозділами Академії, щоб допомогти їм інтегрувати ЦСР у свою роботу. Бюро також розробляє інструменти та ресурси, які допомагають Академії відстежувати свій прогрес у досягненні ЦСР.

Бюро сприяння досягнення ЦСР відіграє важливу роль у роботі Академії щодо досягнення ЦСР. Вони допомагають університету бути більш відповідальним та інклюзивним, а також сприяють створенню більш сталого майбутнього.

Ось деякі конкретні приклади роботи, яку проводить Бюро сприяння досягнення ЦСР:

  • Розробка стратегії Академії щодо досягнення ЦСР;
  • Надання ресурсів та підтримки підрозділам Академії, щоб вони інтегрували ЦСР у свою роботу;
  • Розробка інструментів та ресурсів, які допомагають Академії відстежувати свій прогрес у досягненні ЦСР;
  • Організація подій та заходів, які підвищують обізнаність про ЦСР серед студентів, співробітників та громадськості, в тому числі випускників, місцевого населення, переміщених осіб та біженців..

Робота, яку проводить Бюро сприяння досягнення ЦСР, має важливе значення для досягнення ЦСР. Вони допомагають університету бути більш відповідальним та інклюзивним, а також сприяють створенню більш сталого майбутнього.

Гриценко Олександр Геннадійович очолює Бюро з моменту його створення у 2016 році.

Освіта: вища. В 2002 р. за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація «Комерційне та трудове право». В 2018 р. здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Економіка та управління персоналом».

З 1998 р. працює в Міжрегіональній Академії управління персоналом спочатку на посаді офіс-менеджера, потім переведений на посаду фахівця, провідного фахівця, головного фахівця по роботі з регіональними підрозділами. Далі обіймав посади: заступника начальника управління, заступник директора департаменту по роботі з регіональними підрозділами; начальник відділу контролю; завідувач бюро бюджетного контролю Всеукраїнського Університету.

З 2006 року займається громадською діяльністю зокрема: помічником виконавчого директора Конфедерації Недержавних навчальних закладів України та помічником директора Першої Незалежної Агенції якості освіти.

Контакти: [email protected]

Поділитися посиланням: