Навчання

Меню

Навчальний центр менеджменту безпеки та охоронної діяльності

Навчальний центр менеджменту безпеки та охоронної діяльності створено в структурі Інституту права імені Володимира Великого і діє відповідно до напрямів діяльності Інституту та Академії.

Місія Центру – сприяння укріпленню національної безпеки України шляхом підготовки перепідготовки та підвищенню кваліфікації фахівців в галузі безпеки та охорони.

Напрями діяльності Центру:

1. Підготовка магістрів зі спеціальності 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою»

Відповідно визначеної номенклатури посад у Національному класифікаторі професій ДК 003:2010 та затверджених кваліфікаційних характеристик професій працівників «Безпека господарської діяльності підприємства, установи, організації» в Інституті права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) започатковано набір на спеціалізовану магістерську програму за спеціальністю 8.18010014 «Управління фінансово – економічною безпекою» з присвоєнням кваліфікацій визначених у Національному класифікаторі професій ДК 003:2010 за №№ 2414.2 «Професіонал з фінансово-економічноїбезпеки» або 2414.2 «Аналітик з питань фінансово-економічної безпеки».

Термін навчання: 
Денна форма – 1,5 роки (3 семестри). Заняття з 17.30 до 20.20 з понеділка по п’ятницю.
Заочна форма – 2 роки (4 семестри). Заняття 2 рази в рік по 2 тижні.

До навчання запрошуються фахівці, які мають вищу освіту на рівні не нижче бакалавр з будь-якого напряму.

Випускники отримують диплом магістра державного зразка та міжнародний диплом.

Під час навчання слухачі отримують сучасні розробки та методичні матеріали, які необхідні використовувати при забезпеченні безпеки суб’єктів господарської діяльності у т.ч. – регламенти, положення по забезпеченню безпеки та допуск до роботи з інноваційними іноземними технологіями по забезпеченню безпеки.

Випускники з спеціальності «Управління фінансово – економічною безпекою» отримують можливість займати відповідні посади в підрозділах безпеки не тільки підприємств, установ, організацій, а й органах державного управління.

2. Підготовка у сфері професійно-технічного навчання за професіями 5169 «Охоронник» та «Охоронець»

В Навчальному центрі менеджменту безпеки та охоронної діяльності Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом здійснюється підготовка фахівців в галузі охоронної діяльності за робочими професіями:

5169 «Охоронник» - 1-3 розряди.

5169 «Охоронець».

Ліцензований обсяг – 120 і 30 осіб відповідно.

Термін навчання – від 1 місяця.

До навчання запрошуються особи, яким виповнилось 18 років, які мають повну загальну середню освіту та не мають медичних обмежень..

Додаткову інформацію можливо отримати за адресою:
Міжрегіональна Академія управління персоналом
м. Київ, вул. Фрометівська, 2 корпус 7 кім 309
конт. тел. 490-95-21 внут.14-50; 097-501-96-06
Керівник Центру – к.е.н. Карпова Крістіна Вікторівна

Поділитися посиланням: