Виїзні практичні заняття, бізнес-зустрічі

 • 3 грудня 2021
 • 20 жовтня 2021
 • 6 жовтня 2021
 • 4 жовтня 2021 року

  4 жовтня студенти 3 курсу спеціальності "Туризм" разом з завідувачем кафедри, д.і.н., проф.Лукашенко А. І. здійснили виїзне, практичне заняття до Китаївської пустині, з метою напрацювання фахових компетентностей, пов'язаних насамперед зі здатністю створювати та реалізовувати туристичний продукт. Пустинь - зовсім не пустеля, це чернече селище, віддалене від монастиря. У 1716 році Києво-Печерська Лавра побудувала там окремий скит, віддалений від основної території. Пізніше звели в Китаєво Троїцьку церкву в стилі українського бароко і додали інші об'єкти. Сьогодні він живе в статусі окремого монастиря. Чим цікаво Китаєво? Тут є рукотворні печери, колишні келії пустельників, деякі з них датуються XVII століттям. Але досі повна карта печер, їх схема, довжина і час появи є загадкою. Деякі могли з'явитися і в дохристиянські часи - галереї мають багаторівневу систему. Вона частково пошкоджена часом, втручаннями людини, зсувами. Китаївська пустинь відома своїми садами. Пишні ягідні кущі, що ломляться від плодів, фруктові дерева - все це збереглося на території і сьогодні. Приєднуйтесь до наших занять!

  Згорнути ↑
 • 17 вересня 2021
 • 13 травня 2021 року

  13 травня 2021 року студенти спеціальності «Туризм» разом з викладачем, к.е.н., доц. Кривоберець М.М. відвідали 26-ту Міжнародну виставку «Україна - подорожі та туризм», що проходила в м. Києві, МВЦ. UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. Студенти мали змогу ознайомитися з інформаційними стендами та поспілкуватися з провідними фахівцями в туристичній сфері. Отримали багато позитивних емоцій.

  Згорнути ↑
 • 3 березня 2021 року

  3 березня 2021 року, в рамках навчальної дисципліни «Менеджмент в туризмі» в під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни та кандидата економічних наук, доцента Кривоберець Марини Миколаївни, відбулося лекційне заняття за участі партнера кафедри, викладача-практика, співвласника маркетингового агенства, Марека Олексія Олександровича, який познайомив студентів І-ІІІ курсу спеціальності "Туризм" та "Менеджмент" із сучасними тенденціями у сфері маркетингу та менеджменту в туризмі. Студенти охоче задавали питання і долучалися до обговорення.

  Згорнути ↑
 • 11 листопада 2020 року

  11 листопада 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Вступ до спеціальності "Туризм" під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, відбулося лекційне заняття за участі партнера кафедри, викладача-практика, співвласника маркетингового агенства, Марека Олексія Олександровича, який познайомив студентів першого курсу спеціальності "Туризм" та "Менеджмент" із сучасними тенденціями у сфері маркетингу в туризмі. Студенти охоче задавали питання і долучалися до обговорення.

  Згорнути ↑
 • 8 жовтня 2020 року

  8 жовтня 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Рекреаційні комплекси світу", було проведено практичне заняття зі студентами 2 курсу спеціальності "Туризм", під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, під час якого студенти мали змогу самостійно побудувати маршрут і провести екскурсію від печерських пагорбів, зеленого театру до київського подолу. Студенти вже в очікуванні наступного практичного заняття, всі під враженням.

  Згорнути ↑
 • 10 вересня 2020

  студенти 2 курсу спеціальності "Туризм" під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко А. І., в рамках навчальної дисципліни "Рекреаційні комплекси світу", ознайомилися на практиці з функціонуванням садово-паркового комплексу "Феофанія"

  Згорнути ↑
 • 28 вересня 2020 року

  28 вересня 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Історія міжнародних відносин", було проведено навчальну лекцію-екскурсію, під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, на тему: "Зовнішня політика України - Русі в пам'ятках історії та культури м. Києва" зі студентами 2 та 3 курсу спеціальності 291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії".

  Студенти були в захваті від отриманих знань та побаченого, адже такий формат лекції - це поєднання корисного з приємним.

  Останній теплий день проведений вдало!

  Згорнути ↑
 • 15 жовтня 2020 року

  15 жовтня 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Рекреаційні комплекси світу", було проведено практичне заняття з студентами 2 курсу спеціальності "Туризм ", під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, на якому студенти мали змогу самостійно побудувати маршрут стежками голосіївського лісу.

  Захоплююче!

  Згорнути ↑
Поділитися посиланням: