Про Академію

Меню

Забезпечення позанавчальної діяльності

План позанавчальної роботина 2023 рік

План спортивно-масової роботи на 2023 рік

Маркетинговий план фізичної активності та спорту в МАУП

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАКТИКИ ТА ПОЗАНАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ.
КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

КУРТАКОВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

Начальник відділу організації практики та позанавчальної роботи Міжрегіональної Академії управління персоналом .

В 2007 році здобула вищу юридичну та економічну освіту у Міжрегіональній Академії управління персоналом. В 2010 році присуджено ступінь доктора філософії в галузі права. В 2021 році присвоєно кваліфікацію викладача вищої кагорії. Спеціаліст вищої категорії. Науково-педагогічна діяльність понад 13 років. Автор понад 40 науковихстатей, конференцій та колективної монографії.

Спортивні інтереси - волейбол, бадмінтон та легка атлетика.

Відзнаки і нагороди

Подяка Голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації С.Садового за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Почесна грамота міністрерства молоді та спорту  України за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня фізичноїх культури і спорту.

БЕЗВЕРХИЙ ДМИТРО ІГОРОВИЧ

Майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу. Чемпіон світу з кікбоксингу (WAKO). Чемпіон Європи з кікбоксингу (WAKO). Чемпіон Європи з рукопашного бою «IBF». 4-х кратний володар Кубків світу з кікбоксингу (WAKO, BESTFIGHTER). Чемпіон світу з таеквондо (GTF). Чемпіон Європи з таеквондо (ITF). Віце-чемпіон світу з таеквондо (ITF).

ШЕЛЬМЕНКО ВАДИМ ГРИГОРОВИЧ

 Є вихованцем київського футболу. За часи Радянського Союзу грав за житомирський «Спартак», київський СКА, рівненський «Авангард» і харківський «Металіст». За часи Незалежної України був арбітром Національної категорії. Провів у Вищій лізі України 60 матчів. Тривалий період Вадим Григорович працював на громадських засадах членом Контрольно-дисциплінарного комітету КОФФ. А як тренер зажив правдивої слави з футбольним клубом «Ірпінь» (Гореничі Києво-Святошинського району), виграючи Кубок і Суперкубок області, Кубок України та бронзові медалі національної першості аматорів.  Київська «Аврора» ставала кубковим тріумфатором національних змагань ветеранів.

ГУСЄВ ТАРАС ПЕТРОВИЧ

Завідувач кафедри фізичного виховання

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент

Освіта. У 1998 р. з відзнакою закінчив навчання в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за фахом «фізичне виховання і спорт», присвоєна кваліфікація спеціаліста – викладач фізичного виховання, тренер з легкої атлетики, присвоєне звання спортивного судді другої категорії з легкої атлетики. У 1999 році отримав кваліфікацію спеціаліста з фізичної реабілітації. З 1999 по 2002 р. навчався в аспірантурі Національного університету фізичного виховання і спорту України. Дисертаційні праці.

2003 р. дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня кандидат наук з фізичного виховання та спорту на тему “Фізична реабілітація вагітних з артеріальною гіпертензією”

Наукові інтереси. Фізична реабілітація вагітних з артеріальною гіпертензією;Фізична реабілітація хворих на рак молочної залози; Фізичне виховання студентів ЗВО. Автор, співавтор більше 40 наукових публікацій, з них 1 навчальний посібник (гриф МОН України) та 7 методичних рекомендацій

Відзнаки і нагороди. Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками за особистий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури та спорту у м. Київ

Професійна і громадська активність. Брав активну участь у наукових і науково-практичних конференціях, організації та проведенні різноманітних спортивних змагань та масових фізкультурно-спортивних та туристичних заходів.

КОЛОМІЄЦЬ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Викладач кафедри фізичного виховання.

Освіта: закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України, ступінь вищої освіти бакалавр, галузь знань "Освіта/Педагогіка"

Спортивні інтереси - футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол.

З 2023 р. викладач кафедри фізичного виховання ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

Співавтор 6 наукових статей.

Поділитися посиланням: