Меню

Лабораторія криміналістики та аудиту

Створена з метою здобуття студентами практичних навичок щодо розкриття злочинів під час вивчення навчальної дисципліни «Криміналістика», виявлення слідів злочинної діяльності, поводження з криміналістичною технікою та науково-криміналістичними засобами, які застосовуються при проведенні оперативно-розшукових і слідчих дій.

Лабораторія криміналістики та аудиту також виступає центром проведення досліджень у галузі виявлення фінансово-економічних злочинів, мимовільних та цілеспрямованих правопорушень у галузі обліку, аудиту, фінансів, менеджменту всіх ланок, верифікації шахрайських схем  і корупційних механізмів.

План розвитку лабораторії передбачає проведення на її базі лекційних та семінарських занять. Залучення студентів і магістрантів до реалізації численних практичних проєктів дозволяє сформувати в них систему затребуваних компетенцій, спрямованих на розуміння фінансово-економічних процесів, перспектив їх оптимізації і ризиків у цій царині.

 

Круглий стіл на тему: «Інституціалізація лобіювання в Україні», 2019р.

Незважаючи на новизну самої лабораторії, її нинішній колектив бере активну участь у заходах органів державної влади та органів місцевого самоврядування, спрямованих на  протидію правопорушенням у фінансово-економічній галузі.

Керівник лабораторії Віктор Васильович Ровний разом з іншими представниками Академії, був учасником робочої групи з обговорення проблеми інституціалізації лобіювання в Україні, організованої Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Комітетом з питань правової політики та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

 

Поділитися посиланням: