Студентське самоврядування

Студентська рада Інституту безпеки

Студентська рада Інституту безпеки є об’єднанням молодих та цілеспрямованих студентів, які прагнуть покращити та вдосконалити роботу Інституту в різних напрямках. Вони беруть активну участь в житті Академії, займаючись такими відділами, як: інформаційний, культурно-масовий та спортивний.

Найбільш активні учасники цього процесу, заохочують та допомагають іншим студентам брати участь у житті Інституту безпеки, брати участь в конкурсах, спортивних змаганнях та розвиватися не тільки інтелектуально, а і фізично.

Головою Студентської ради є Ярослав Мисник - студент першого курсу інформаційної безпеки.Також є старостою своєї групи та відмінником у навчанні.Ярослав завжди відповідально ставиться допоставлених йому задач і сприяє їх виконанню.Завжди радий допомогти всім охочим
Заступником Голови є Анатолій Свірський. Він бере активну участь та є вірним заступником.Анатолій не тільки заступник Голови, а йсекретар студентської ради Інституту. Це говорить про його працелюбність та здатність гідно приймати виклики.
Спортивний відділ в Інституті очолює Валентина Ірклієнко. Вона є активноюспортсменкою яка займається волейболом табере участь у забігах. Також Валентина любитьфотографувати, чим допомагає інформаційномувідділу Інституту. Також заохочує студентів дорізних змагань як в межах Академії, так і за її межами. Має велике бажання популяризувати спортивну діяльність в Інституті.
Олександра Уманець  очолює  Інформаційний відділ. Інформує студентів про заходи Інституту та Академії. Розробляє інформаційні дошкидля Інституту та демонструє на них студентське життя. Олександра збираєінформацію про Інститут для демонстраціїйого активного життя в межах Академії.
Грибенюк Владислав займається Культурно-масовим відділом. Владиславхоче щоб життя студентів поза межами навчання було активним та насиченимемоціями. Він піклується про загальнийнастрій інституту та долучається до організації академічних свят та творчих проєктів.

 

Поділитися посиланням: